Автомобільна промисловість

Друк | Завантажити в PDF

Протягом багатьох років одним з ключових напрямків діяльності Групи Рабен є обслуговування автомобільної галузі. На даний сектор послуг припадає понад 20% діяльності компанії Рабен, що включає в себе логістичне обслуговування виробників обладнання та постачальників першого рівня. Група Рабен доставляє компоненти для легкових і вантажних автомобілів, до переліку яких входять:  акумулятори, шини, підвіски, елементи інтер'єру та ін. Ми працюємо згідно спільних узгоджених SOP (стандартних робочих процедур) та слідкуємо за рівнем якості за допомогою KPI (ключових показників ефективності) на регулярній основі. Логістика і закупівля — наша спеціалізація, а це означає, що ми можемо забезпечити нашим клієнтам  безперебійне виробництво. Свої рішення ми пропонуємо малим, середнім та великим компаніям.

Інфраструктура:

Ми володіємо всією необхідною інфраструктурою: сучасними приміщеннями для  зберігання, власною розвиненою транспортною мережею, складами для транзитного перевантаження товарів, сучасними ІТ рішеннями та  ноу-хау. Все це дозволяє нам надавати послуги найвищої якості у даному секторі. Окрім того, ми, маємо відповідне спеціалізоване обладнання: мега трейлери, стелажі для шин та приміщення, де зберігаються запасні частини для станцій технічного обслуговування. Наш досвід дозволяє нам пропонувати економічно вигідні рішення для автомобільної системи поставок, наприклад, комбіновані перевезення. Завдяки спеціалізованому автомобільному парку, спеціально пристосованому до перевезення таких видів продукції, ми в змозі надавати послуги міжнародної та внутрішньої дистрибуції (збірних, часткових і повнокомплектних вантажів).

Нагороди:

Автомобільний сектор — дуже вимоглива галузь із високою конкуренцією. Але, незважаючи на це, за останні роки Групу Рабен було відзначено  декількома нагородами за рівень обслуговування у цій сфері. Першою була нагорода за нічну доставку для компанії, що здійснює післяпродажне обслуговування автомобілів в Польщі. Дещо пізніше компанію CJ International (член Групи Рабен) було нагороджено як “Постачальника року General Motors 2007”  за значний внесок у глобальний успіх General Motors та досягнення у роботі. У 2012 році компанія Fenthol & Sandtmann (також член Групи) отримала нагороду “Постачальник Porsche”.

Швидкий зв'язок
відділ продажу Рабен Україна+38 067 536 39 14Електронна адреса
Відгуки
Відділення