Електронна комерція

Друк | Завантажити в PDF

Електронна комерція (відома також як електронний бізнес) є напрямком торгівлі, що базується на використанні електронних пристроїв. Вона використовує засоби віддаленого зв'язку, внаслідок чого операції між покупцем і продавцем здійснюються поза місцем знаходження компанії. Цей факт диктує специфіку електронної комерції, стандарти обслуговування, норми і правила, а також проблеми для логістики та експедиторських компаній.

Незважаючи на більш ніж десятирічну історію, електронна комерція – є порівняно молодим методом продажу та покупки товарів, і як і раніше формується разом з новими поколіннями. Це також означає, що деяким з компаній, що працюють на ринку доводиться стикатися з важким завданням переходу продажів в онлайн режим,  а отже деякі з них змушені змінити свої стратегії таким чином, щоб їх електронний бізнес функціонував на найвищому рівні.

Ми, в Групі Рабен, вирішили підготувати продукт для електронних продавців, який включатиме весь спектр логістичних послуг - від прийняття товару на склад, через підбір та розподіл поставок, до  обробки претензій (або повернень), управління платежами та допомоги в роботі платформи Інтернет-магазину. Ми будуємо бренд Raben e-Commerce як для великих інтернет рітейлерів, так і для дрібних трейдерів, які започатковують свій бізнес на торгових Інтернет майданчиках.

Ми постійно збільшуємо портфоліо нашого клієнта за допомогою маркетингових кампаній, партнерства, конференцій та заходів, спрямованих на створення обізнаності нашого продукту.

Наші співробітники на складах в Гондкі, Гданську, Стрикові, Гродзиск Мазовєцкі, Пясєчно та Хожув готують замовлення до пізньої ночі таким чином, щоб кінцеві одержувачі мали можливість насолоджуватись отриманою покупкою вже наступного дня. Отримані позитивні відгуки доводять, що ми виправдовуємо очікування наших клієнтів на найвищому рівні.

За більш детальною інформацією, будь ласка, зв’яжіться з нами або завітайте до нашого сайту: www.raben-ecommerce.com

Швидкий зв'язок
відділ продажу Рабен Україна+38 067 536 39 14Електронна адреса
Відгуки
Відділення