Побутова хімія

Друк | Завантажити в PDF

Обслуговування хімічної промисловості залишається одним з ключових напрямків діяльності в Групі Рабен протягом багатьох років. На цю сферу припадає 11% діяльності Групи, яка охоплює: логістику олив і мастил, фарб і покриттів, пестицидів і добрив, кормів для тварин і компонентів. Ми працюємо відповідно до спільно погоджених робочих процедур і постійно відстежуємо якість за допомогою ключових показників ефективності. Ключовим питанням для нас є не тільки безпека продукції, а й усього навколишнього середовища. Група Рабен реалізовує спеціальну програму - SHE - присвячену безпеці, здоров'ю та навколишньому середовищу.

Ми володіємо великим досвідом участі у міжнародних проектах, а також в обслуговуванні сектора господарських товарів. Протягом багатьох років ми надавали додаткові послуги для хімічної галузі (маркування, перепакування, повернення палет та ін.) Наші спеціалізовані склади були підготовлені у відповідності до суворих вимог хімічного сектора. Характерними рисами небезпечних товарів даного сектору є: вогненебезпечні аерозольні камери, змішувальні установки та інше.

Співпрацюючи із спеціалістами та консультантами, ми проектуємо складні, високоефективні системи пожежогасіння ESFR, які відповідають нормативам NFPA 13 (спринклерна протипожежна система даху) і нормативам NFPA 30B (аерозольні протипожежні системи для приміщень зі стелажами); подвійні дизельні пожежні насоси; системи димовидалення відповідно до нормативів NFPA 204; протипожежні перегородки; посилена вогнестійкість будівельних елементів конструкцій; автоматизовані системи пожежної сигналізації; системи виявлення газу та аварійну вентиляцію; збірний бак для забрудненої протипожежної води; герметичний поверх складу. Ми впровадили SQAS (Систему оцінки безпеки і якості).

Інфраструктура:

Ми маємо всю необхідну інфраструктуру (наприклад, сучасні приміщення для зберігання, власну розвинену транспортну мережу, склади для транзитного перевантаження товарів, сучасні ІТ-рішення) і ноу-хау для надання якісних послуг для цієї галузі. Всі засоби транспортного обслуговування продукції ADR професійно обладнані. Досвідчені і навчені водії та належним чином обладнані транспортні засоби гарантують безпечне перевезення вантажів такого типу. Наші можливості і досвід дозволяють нам планувати і реалізовувати всю систему поставок, незалежно від того, звідки походять ваші товари – Далекий Схід чи Америка. Ми ефективно доставляємо контейнери, розвантажуємо їх та зберігаємо ваші товари, очікуючи розпорядження на відвантаження. Завдяки різноманітному автомобільному парку, пристосованому до цих видів продукції, ми в змозі надавати послуги міжнародної та внутрішньої дистрибуції (збірних, часткових і повних вантажів).

Швидкий зв'язок
відділ продажу Рабен Україна+38 067 536 39 14Електронна адреса
Відгуки
Відділення