Продовольчі товари

Друк | Завантажити в PDF

Ми спеціалізуємося на системах логістики для харчових і нехарчових продуктів. Обслуговування харчової промисловості залишається одним з ключових напрямків  Групи Рабен протягом багатьох років. Цей сектор становить 27% діяльності Групи, куди входить логістика різних видів продуктів харчування, наприклад: дитяче харчування, напої, корми для тварин, кондитерські вироби, соуси, готові страви, консерви або свіжі продукти. Ми працюємо відповідно до спільно погоджених робочих процедур і відстежуємо якість ключових показників ефективності на регулярній основі.

В нашому розпорядженні - склади класу А, які передбачають різні умови зберігання та мають регульовану температуру. Протягом багатьох років ми здобували досвід, який дозволяє нам виконувати навіть найскладніші завдання в галузі додаткових послуг (пакування плівкою, маркування, підготовка промо-наборів). Ми маємо великий досвід у реалізації міжнародних проектів та обслуговуванні сектору роздрібної торгівлі. Одна з компаній Групи Рабен – Фреш Логістика - спеціалізується на транспортуванні свіжих продуктів, які потребують регульованої температури, наприклад: молочні продукти, жири, фрукти, м'ясні продукти, салати, риба тощо. Залежно від потреб Замовника, ми пропонуємо консультації щодо поставок/часових проміжків і поставок у визначені дні. Ми пропонуємо наші рішення для малих, середніх і великих компаній.

Інфраструктура

У нас є вся необхідна інфраструктура (наприклад, сучасні приміщення для зберігання, власна розвинена транспортна мережа, склади для транзитного перевантаження товарів, сучасні ІТ-рішення) і ноу-хау для надання якісних послуг для цієї галузі. Наш досвід дозволяє нам пропонувати більш економічні рішення для сектора харчових продуктів широкого вжитку та роздрібної торгівлі. Завдяки різноманітному автомобільному парку, пристосованому до цих видів продукції, ми в змозі надавати послуги міжнародної та внутрішньої дистрибуції (збірних, часткових і повнокомплектних вантажів). Складські приміщення класу А передбачають різні умови зберігання, в тому числі і для харчових продуктів. Наші розподільчі центри мають сертифікат Системи управління безпекою харчових продуктів згідно з ISO 22000 і ми також здійснюємо свою діяльність відповідно до ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS.

Нагороди

У 2013, 2014 та 2015 роках ми отримали нагороду "Кращий 3PL оператор в організації системи поставок свіжої продукції". Подібні відзнаки і нагороди мають на меті відзначати ті компанії, які постійно забезпечують відмінну якість логістичних операцій і першокласний сервіс для своїх клієнтів. Номінанти відбираються групою фахівців галузі, а переможців надалі обирають клієнти європейських логістичних компаній – виробники та роздрібні торговці, які кожен день співпрацюють з постачальниками логістичних послуг.

Пропонуємо до перегляду

Швидкий зв'язок
відділ продажу Рабен Україна+38 067 536 39 14Електронна адреса
Відгуки
Відділення