Інна Очеретна

Інна Очеретна

Директор Внутрішньоукраїнської Дистрибуції

Друк| Завантажити в PDF

Мій професійний шлях в Групі Рабен

Я розпочала свою роботу в Рабен Україна в 2007 році в якості менеджера по роботі з клієнтами в Києві. У 2009 році я отримала підвищення до заступника директора з внутрішніх перевезень. На той час зона моєї відповідальності охоплювала повну підтримку послуг з перевезень по Україні. З часом моя операційна діяльність була змінена на плідну співпрацю безпосередньо з  клієнтами на посаді директора з продажу та обслуговування клієнтів. З лютого 2015 року я зайняла посаду директора з внутрішніх перевезень та моя діяльність охоплює весь спектр, починаючи з роботи з клієнтами, закінчуючи операційною діяльністю.  

Мої поточні завдання

Моє головне завдання полягає в створенні і реалізації стратегії розвитку продукту, аналіз конкурентного середовища, прогнозування напрямків розвитку Компанії по відношенню до ринку та макроекономічних тенденцій, розвиток підпорядкованих операційних процесів та оптимізація їх продуктивності та високої якості роботи внутрішньоукраїнської дистрибуції.

Моє управління персоналом

Моя команда складається з фахівців – дуже динамічних, амбітних людей, відкритих до нових викликів. Основна мета – це підтримка їх компетенцій. Разом ми будуємо плани розвитку, обговорюємо напрямки наших дій, створюємо та управляємо процесом. Разом ми вносимо пристрасть та підприємливість в нашу роботу.

Швидкий зв'язок
HR відділ Рабен Україна+38 044 459 72 07Електронна адреса
Подати заяву