Якуб Тринка

Якуб Тринка

Регіональний Директор в Raben Logistic Czech/Slovakia

Друк| Завантажити в PDF

Мій професійний шлях в Групі Рабен

Я розпочав свою кар’єру в компанії Сетто (Чехія) в 1995 році. Тривалий час я працював на багатьох посадах: на складі, в бухгалтерії, адміністрації, відділі внутрішньої дистрибуції а також в області ІТ.  В той час коли Група Рабен придбала компанію Сетто, я працював на посаді ІТ-менеджера. Після цього настав поворотній момент в моїй кар’єрі – я став генеральним директором компанії в Чеській Республіці. Це був великий виклик, оскільки в країні була економічна криза.. у 2010 і 2011 роках Група Рабен придбала інші компанії в Чеській Республіці: Транскам і Вінкантон, що дало змогу зміцнити позиції на ринку. Після злиття цих трьох компаній я став Регіональним директором і з 2013 року я очолюю Raben Logistic Czech. З грудня 2015 року в мої обов'язки також входить управління Raben Logistic Slovakia.

Мої поточні завдання

В мене та моїх колег однакові амбіції: ми прагнемо стати лідером в Чеській та Словацькій Республіках. І навіть якщо досягнення мети ще попереду, вона працює на нашу уяву та амбіції, і це стає реальністю. Наступним пріоритетом є розвиток всіх членів команди. З моменту придбання Групою Рабен компаній у 2010 році, команда менеджерів майже подвоїлась, тому моє завдання полягає в тому, щоб створити спільне комунікативне підґрунтя у вигляді корпоративної культури, цілей, амбітних завдань та компетенцій. Така інтеграція та розвиток сприяє здійсненню будь-яких завдань.    

Моє управління персоналом

Я знаю, що ключ до успіху – це люди. Моя роль полягає у створенні клімату для професіоналізму та мотивації, де співробітники приймають власні рішення. Це сприяє зміцненню відповідальності та відданості справі. У важкі моменти, коли необхідно приймати непопулярні та ризиковані рішення, мої підлеглі завжди можуть розраховувати на мою допомогу та підтримку. Я не можу бути просто керівником в команді, мій переважаючий стиль управління полягає в лідерстві, що мотивує і стимулює амбіції. Я вірю, що це шлях до безкінечних досягнень та правильно організованої компанії, якою ми можемо пишатись.

Швидкий зв'язок
HR відділ Рабен Україна+38 044 459 72 07Електронна адреса
Подати заяву