Світлана Шипіль

Світлана Шипіль

Директор Міжнародної Дистрибуції

Друк| Завантажити в PDF

Мій професійний шлях в Групі Рабен

Мій шлях в Групі Рабен розпочався у 2005 році з позиції спеціаліста збірних вантажів у відділі міжнародної дистрибуції. З того часу я постійно удосконалювала свої професійні навички, поступово обіймаючи посади від координатора до керівника транспортного відділу. У 2010 році наступним кроком у моїй кар’єрі стала позиція директора департаменту міжнародної дистрибуції.

Мої поточні завдання

Моє основне завдання – це розвиток департаменту міжнародної дистрибуції та митного терміналу. Ми постійно працюємо над тим, щоб залучати нових клієнтів, підтримувати тісні стосунки з існуючими клієнтами, забезпечуючи високий рівень нашого сервісу та пропонуючи конкурентні тарифи.

Моє управління персоналом

За роки роботи в Групі Рабен мені вдалося зібрати команду справжніх професіоналів, які абсолютно віддані своїй справі. З більшістю з них ми співпрацюємо вже більше 8 років. Моє основне завдання – це мотивація кожного працівника, подальший розвиток їх компетенцій та навичок, та підтримка особливої атмосфери у колективі, яка б сприяла творчому ставленню до роботи.

Швидкий зв'язок
HR відділ Рабен Україна+38 044 459 72 07Електронна адреса
Подати заяву