Логістичний проект 2017 року

Друк | Завантажити в PDF

Компанія Raben Logistics Czech зайняла 2-е місце в національному турі Логістичного Проекту 2017 року за свій унікальний проект складу зі спеціальною сауною, в якій цукерки Skittles, виготовлені компанією Wrigley Confections ČR, проходили процес дозрівання.

Чеська Логістична Асоціація, член Європейської Логістичної Асоціації, відзначила компанію Raben Logistics Czech другим місцем у конкурсі Логістичний Проект 2017 року за створення технологічно оснащеного спеціалізованого складу зі спеціальною "сауною", в якій цукерки "Skittles" змогли пройти процес «дозрівання» задля отримання необхідної м'якості.

"Я хотів би подякувати всім нашим співробітникам, які брали участь у підготовці та реалізації цього вимогливого рішення для нашого клієнта. Нагорода належить всім вам. Для нас це є доказом того, що ми є лідером логістичного сегменту, чим ми завдячуємо як нашим співробітникам, так і нашим партнерам, які вірять в нас », - сказав Якуб Трнка, виконавчий директор Raben Logistics Czech та Raben Logistics Slovakia.

Компанія Рабен побудувала склад на околицях заводу в м.Poříčí nad Sázavou. Він розташований дуже близько до заводу Wrigley Confections Ćr, а також працює 24 години на добу. Солодощі приносять сюди прямо з виробничої лінії. На додаток до готового товару, Raben зберігає сировину та упаковку для цих продуктів тут же.

"Ми цінуємо унікальне рішення цього проекту та той факт, що він був спеціально розроблений для клієнта. Нам дуже приємно, що ми можемо вітати Чеське відділення Групи Рабен серед переможців ", - сказав Мирослав Румлер, віце-президент Чеської Логістичної Асоціації.

Серед причин надання цієї нагороди було відповідальне екологічне рішення, тому що двокамерна сауна має підігріватись лише протягом 6 місяців, якщо буде дозволяти обсяг в даному сезоні.

Основною причиною створення складу з сауною стало безперервне зростання виробництва на заводі Wrigley в місті Poříčí nad Sázavou, і пов'язана з цим необхідність розширення складської потужності. Шукаючи логістичного партнера, клієнт вибрав компанію Raben Logistics Czech, яка також запропонувала задовольнити особливі потреби зовнішнього складу зі спеціальною сауною.

"Wrigley та Mars є всесвітньо відомими компаніями щодо своїх високих вимог з безпеки та якості харчових продуктів. Ми цінуємо, що вони знайшли в Raben партнера, від якого ми отримуємо послуги на високому рівні, що відповідає нашим бізнес-потребам. Ми в захваті від цього унікального проекту, який високо оцінили судді цього визнаного конкурсу", - сказав Марек Петерка з Wrigley Confections ČR.

Наразі компанія Wrigley займає 4,000 палетомісць, що на 50% більше, ніж у попереднього логістичного провайдера, до того ж, вони збільшили кількість вантажних автомобілів більше, ніж на 30%, які зараз можуть здійснювати перевезення щоденно в безпересадочному режимі. Це абсолютно необхідно для заводу в Poříčí nad Sázavou та його планованого майбутнього зростання.

Більшість різно-кольорових цукерок, що визрівають в сауні в Poříčí nad Sázavou, подорожують не тільки до всіх європейських країн на чолі з Великобританією, але й також до Південної Африки.

27.12.2017

Новий випуск доступний вже зараз!

Швидкий зв'язок
Оксана ТерпилоМаркетинг та комунікаціїРабен Україна+38 044 459 72 00 (7012)Електронна адреса