Логістика як мистецтво

Друк | Завантажити в PDF

Поєднувати лідерство в якості і створювати конкурентні переваги своїх клієнтів, бути професіоналами своєї справи і підтримувати пристрасть до перемоги - все це справжнє мистецтво, яким прагне опанувати кожен співробітник компанії «Рабен Україна». Саме тому лейтмотивом зустрічі з клієнтами була обрана саме ця тема - «Логістика як мистецтво».

Офіційну частину вечора відкрили Томаш Нежвіцкі, Регіональний Директор країн Центральної та Східної Європи Групи Рабен і Борис Хруслов, Директор «Рабен Україна». Борис поділився рішеннями, впровадженими в Групі Рабен в 2016р., а також розповів про плани на найближчу перспективу. Головна ідея таких рішень - простота, легкість і економічність. Все те, що зараз потребує ринок.

Програма літньої вечірки була витримана в єдиній концепції, яка уособлювала головну тему вечора - «Логістика як мистецтво». Гостей зустрічали чарівні хостеси в арт-образах. Креативна фотозона, створена руками клієнтів, перетворилася в прекрасне полотно, на тлі якого з радістю фотографувалися всі бажаючі. Танцюючий художник заряджав глядачів хорошим настроєм і позитивом. Солодкою родзинкою вечора став шоколадний майстер клас від віртуозних кондитерів. Фішка полягала в тому, що красу створення десертів можна було не тільки із задоволенням споглядати, а й з не меншим задоволенням за підсумком спробувати.

«Ми звикли бачити наших клієнтів переважно в стриманому дрес-коді на ділових зустрічах, де зазвичай обговорюються виключно робочі питання. Такі заходи потрібні для того, щоб зробити перезавантаження, відволіктися на щось легке і приємне. Саме тому з'явилася ідея легкої літньої вечірки в колі друзів однодумців.

Наші клієнти є тією причиною, заради якої ми сьогодні тут, в Україні. Їх присутність на цьому заході зайвий раз доводить, що, незважаючи на деяку турбулентність останнім часом, наша робота має сенс, наша присутність в Україні має сенс ... і найкращий доказ тому - довіра клієнтів до нашої компанії в обмін на якісний сервіс, який вони від нас очікують». - ділиться Томаш Нежвіцкі, Регіональний Директор країн Центральної та Східної Європи Групи Рабен.

14.07.2017

Новий випуск доступний вже зараз!

Швидкий зв'язок
Оксана ТерпилоМаркетинг та комунікаціїРабен Україна+38 044 459 72 00 (7012)Електронна адреса