Мережа Рабен в Німеччині

Друк | Завантажити в PDF

Початок 2018 року для Групи Рабен ознаменувався запуском власної транспортної мережі в Німеччині. З моменту появи в 2005 році, компанія Рабен продовжувала розвиватися на цьому ринку. Наразі компанія готова надавати транспортні послуги по всій країні за допомогою власної структури. Зараз незалежна мережа Raben Germany складається з 32 власних філій та 46 локацій в цілому.

Німеччина є одним з найбільших ринків Європи з 80 мільйонами споживачів.” - говорить Евальд Рабен, Генеральний Директор Групи Рабен - “До кінця 2018 року Німеччина стане найважливішим ринком для нас. Оскільки починаючи з цього року, ми вже маємо в цій країні власну мережу.”

Менше ніж за 15 років, після появи на німецьких дорогах, на благо компанії працює 3000 співробітників в Німеччині аби задовольняти потреби клієнтів.

DanielRösch, Керуючий Директор Рабен Німеччина: "Завдяки власній мережі ми можемо запропонувати нашим клієнтам вищу якість послуг. Пласка структура, гнучкість та швидкий процес прийняття рішень забезпечують ефективні експедиторські операції за розумною ціною"

Протягом останніх двох років "Рабен Німеччина" позиціонувала себе завдяки органічному зростанню та цільовим придбанням для вирішення завдань незалежної експедиції вантажів на загальному ринку вантажних перевезень. З початку червня 2016 року до мережі Raben були приєднані наступні транспортні та логістичні компанії: Exice GmbH та RLZ Baden GmbH, логістична група SCHMALZ + SCHÖN, експедитор Busse Logistik та колишній підрозділ Rhenus у м.Фелльбах. Ці та інші придбані компанії були інтегровані в німецький бізнес-підрозділ Групи Рабен.

Raben Trans European Німеччина має 32 філії по всій Німеччині. 3000 компетентних співробітників, близько 2 тисяч вантажівок, а також найновітніші технології дозволяють транспортувати товари без перешкод та в безпечний спосіб. Асортимент послуг включає в себе комплексні логістичні рішення, автомобільні перевезення (національна та міжнародна дистрибуція, FTL (повнокомплектні перевезення)) та LTL (збірні перевезення) морський та повітряний фрахт. Усі галузі працюють у відповідності до системи управління якістю на основі сертифікатів ISO 9001, ISO 50001, ISO 14001, HACCP та AEO-F.

05.04.2018

Новий випуск доступний вже зараз!

Швидкий зв'язок
Оксана ТерпилоМаркетинг та комунікаціїРабен Україна+38 044 459 72 00 (7012)Електронна адреса