Нагорода компанії Raben Transport

Друк | Завантажити в PDF

8 грудня 2017 р. під час урочистого гала нагородження з логістики, транспорту та виробництва в готелі Sofitel Victoria у Варшаві були оголошені результати 16-го опитування "Логістичний Оператор Року 2017". Почесне звання в категорії «Найчастіше рекомендований провайдер транспортних послуг у виробничому секторі» отримала компанія Raben Transport. Нагороду було презентовано генеральному директору Павлу Трєбіцкі.

Компанія Raben Transport була рекомендована корпоративними клієнтами як краща велика компанія в сегменті "Транспорт та експедирування вантажів" протягом багатьох років. Це один з найбільш конкурентоспроможних брендів на ринку логістичних послуг завдяки високій якості послуг, його потенціалу, надійності та досвіду.

Гала нагородження з логістики, транспорту та виробництва - найбільша зустріч менеджменту з логістики, транспорту та виробництва, в ході якої також представлені результати опитування задоволеності клієнтів Логістичного Оператора Року (16-е видання).

"Отримати відзнаку «Найчастіше рекомендований провайдер транспортних послуг у виробничому секторі» є дуже важливим для нас. Кілька років тому наша компанія реалізувала програму NPS (Net Promoter Score), яка визначає лояльність клієнтів та їх задоволення від якості наших послуг. Опитування проводиться кожні 1-3 місяці, залежно від уподобань клієнтів, і забезпечує постійний зворотній зв'язок щодо  задоволеності клієнтів від нашого співробітництва. Одночасно ми отримуємо багато цінних пропозицій стосовно очікуваних поліпшень. Цей безперервний, регулярний діалог дозволяє постійно покращувати якість обслуговування та зміцнювати наші відносини з клієнтами », - каже Павєл Трєбіцкі, генеральний директор компанії Raben Transport. "Я хотів би подякувати всім клієнтам, які цінували наші зусилля, а також нашим співробітникам, чий професіоналізм і взаємодія зробили все це можливим. Ця нагорода є найкращим стимулом для подальшої роботи у цій галузі".

Логістичний Оператор Року - це дослідження задоволеності, яке проводиться серед споживачів логістичних послуг, і надає об'єктивну інформацію про обсяги та якість наданих логістичних послуг на ринку. Протягом більше десяти років опитування проводиться компанією Data Group Consulting та видавництвом Eurologistics.

Метою дослідження є надання учасникам ринку знань про очікування клієнтів та якість логістичних послуг. На підставі результатів дослідження було створено рейтинг компаній, які користуються найбільшою довірою своїх клієнтів. Рейтинги використовуються для просування логістичних послуг найвищої якості.

Опитування оцінює багато аспектів управління компанією, включаючи конкурентний потенціал компанії, комплексність логістичних послуг, досягнення узгоджених показників ефективності, стандарти обслуговування клієнтів відповідно до потреб ключових клієнтів, стандарти обслуговування клієнтів відповідно до потреб всіх інших клієнтів, позиція лідера ринку на думку ключових клієнтів та позиція лідера на думку всіх інших клієнтів.

27.12.2017

Новий випуск доступний вже зараз!

Швидкий зв'язок
Оксана ТерпилоМаркетинг та комунікаціїРабен Україна+38 044 459 72 00 (7012)Електронна адреса