Новий партнер Рабен в Туреччині

Друк | Завантажити в PDF

Минулого літа Група Рабен започаткувала співпрацю зі стратегічним партнером Borusan Lojistik. Цей альянс розширив портфель послуг Групи з регулярних збірних перевезень між Європейським Союзом та Туреччиною. Турецький партнер - лідер з більш ніж 44-річним досвідом роботи в турецькому логістичному секторі.

Borusan налічує понад 7000 співробітників в 11 країнах на трьох континентах. Компанія зосереджена на чотирьох стратегічних напрямках: локальні логістичні послуги, управління портами, міжнародні транспортні послуги та логістичні послуги, що пропонуються за кордоном.

Компанія є ідеальним партнером Групи Рабен зі своїм вагомим досвідом, глибоким знанням бізнесу та необхідною інфраструктурою експедирування по всій Європі.

“Borusan Lojistik є одним з лідерів на Турецькому ринку. Суттєвий досвід в логістиці, дистрибуція та розмитнення пропонують безліч можливостей.» - пояснює Бартоломей Лапінські, Керуючий Директор компанії Raben East, тоді як Беренд Ян Шурінг, Керуючий Директор  Raben Netherlands додає: Цей досвід у поєднанні з європейськими рішеннями з дистрибуції від Групи Рабен пропонують нашим клієнтам всеосяжний та надійний міжнародний продукт.

Група Рабен надає послуги збірних перевезень між Туреччиною та Європейським Союзом. Регулярні збірні маршрути з'єднують Туреччину з Польщею, Німеччину з Нідерландами Завдяки новому партнеру Група може також надавати митні та складські послуги, а також послуги з внутрішніх перевезень в Туреччині. Група пропонує такі послуги клієнтам з різних сфер бізнесу.

Співпраця з Borusan Lojistikhas систематизувала перевезення Групи до Туреччини та з Туреччини завдяки регулярним маршрутам і передбачуваним строкам доставки. Borusan має широку мережу вітчизняних та міжнародних терміналів, що оптимізує витрати на внутрішні транзитні перевезення в Туреччині. Завдяки новому партнерству Група Рабен здатна забезпечити своїх клієнтів комплексними транспортними послугами всередині Туреччини на найвищому європейському рівні.

Для турецького партнера новий контракт з Групою Рабен - це можливість розвивати послуги автомобільного транспорту в Європі.

10.10.2017

Новий випуск доступний вже зараз!

Швидкий зв'язок
Оксана ТерпилоМаркетинг та комунікаціїРабен Україна+38 044 459 72 00 (7012)Електронна адреса