Подаруй радість дітям

Друк | Завантажити в PDF

Благодійність може виглядати по різному. Здебільшого, це перерахування коштів на розрахунковий рахунок, оскільки за браком часу це єдина можливість допомогти тим, хто цього конче потребує. Обираючи Дитячий Будинок для патронажу не хотілось обмежуватись лише фінансовою допомогою. Намір був, в першу чергу, зробити щось корисне та приємне, виходячи з потреб Дитячого Будинку.

Саме тому ТОВ «Рабен Україна» зробила свій вибір на користь Удайцівського навчально- реабілітаційного центру особливих дітей з особливими потребами. Як то кажуть: коли хочеш щось змінити – почни з себе.

Перші візити були для компанії ознайомчими. З директором, з дітьми, і, найголовніше – з потребами. Завдяки загальному збору коштів від співробітників компанії, були придбані миючі засоби, засоби особистої гігієни та ліки. Наприкінці літа для дітей була організована екскурсія у Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Цього разу акція «Подаруй радість дітям» носила розважально-об’єднуючий характер. Дуже хотілось залучити якомога більше дітей до різноманітних активностей, внести трохи кольорових барв в їх буденність та побачити посмішки на дитячих обличчях. Співробітники Рабен Україна із неприхованим ентузіазмом розфарбовували з дітьми печиво, ліпили фігурки з тіста, робили дівчатам та хлопцям красиві зачіски, грали в твістер, дженгу та бадмінтон, стрибали через скакалку, а також долучались до веселих конкурсів. Наприкінці розважальної програми був організований пікнік із різноманітними смаколиками.

Наступним кроком у реалізації потреб Дитячого Будинку буде організація навчання на курсах іпотерапії для 2-ох співробітників Удайцівського центру. Завдяки отриманим знанням вони зможуть займатись з дітьми спеціальними вправами, що сприятимуть розумовому, психомовному та психомоторному розвитку дітей.  Навчання відбудеться під керівництвом БО Іпотерапевтичний центр «Спіріт», про що вже існує домовленість між компаніями.

«Рабен Україна» планує здійснити наступний візит до Удайцівських вихованців на Різдво, та запрошує приєднуватись усіх бажаючих.

04.10.2017

Новий випуск доступний вже зараз!

Швидкий зв'язок
Оксана ТерпилоМаркетинг та комунікаціїРабен Україна+38 044 459 72 00 (7012)Електронна адреса