Сібіу (Nagyszeben) - швидше обслуговування клієнтів

Друк | Завантажити в PDF

Доставка товарів відбувається гладкіше, якщо ми працюємо з постачальником, який має більше одного складу в країні, тому продукти можна доставляти з одного пункту в інший за допомогою надійного та гнучкого маршруту. З огляду на це, 18 жовтня 2017 року Група Рабен відкрила своє четверте відділення у місті Сібіу (Нагісбєн), і тепер Raben Logistics Румунія може запропонувати своїм клієнтам у Румунії 5400 м2 складських приміщень та близько 40 кваліфікованих співробітників.

Ми обрали Сібіу (Nagyszeben) після Бухареста, Арада і Клуж-Напока (Kolozsvár), оскільки завдяки свому центральному розташуванню, воно покращує розвиток інфраструктури між нашими відділеннями. Нове відділення розташоване недалеко від аеропорту в індустріальному парку, де наші вантажівки, відправляючись  регулярними маршрутами, роблять зупинку на ніч. Ми прагнемо гарантувати послугу доставки нашим клієнтам протягом 24 годин, тому наша присутність у Сібіу (Nagyszeben) має вирішальне значення.» - коментує Валентин Сторой, Керуючий Директор  Raben Logistics Румунія.

Нове відділення буде обслуговувати клієнтів, пропонуючи їм послуги внутрішніх та міжнародних перевезень на площі в 1100 м2 з чотирма завантажувальними рампами та силами сімох співробітників.
Raben Logistics Румунія працює в Румунії з 2016 року. Компанія є компетентним партнером з консолідації вантажів, перевезень з частковим та повним завантаженням автомобіля як в міжнародному напрямку, так і всередині країни. Компанія пропонує індивідуальні рішення своїм клієнтам в Румунії, незалежно від розміру та сектору компанії.

“Ми прагнемо побудувати сильну внутрішню транспортну мережу та задовольнити потреби зростаючої кількості клієнтів. На додаток до наших міцних зв'язків з Угорщиною, ми також маємо намір розширити наші можливості з Італією, Польщею, Чехією та Німеччиною." – додав Валентин Сторой.

07.11.2017

Новий випуск доступний вже зараз!

Швидкий зв'язок
Оксана ТерпилоМаркетинг та комунікаціїРабен Україна+38 044 459 72 00 (7012)Електронна адреса