Тиждень підприємливості в Групі Рабен

Друк | Завантажити в PDF

У період з 24 по 28 квітня цього року в рамках Тижня Підприємливості Група Рабен запрошувала студентів з різних навчальних закладів та різного напрямку підготовки. Візити відбулися одночасно в 11 підрозділах, в 6 країнах Групи Рабен. Нас відвідали 430 студентів. Рабен Україна приймає участь в даному заході вже втретє.

 

Цього року до нас завітали студенти Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ і, оскільки бажаючих було більше, ніж вміщує кімната для переговорів, студенти були розділені на 2 групи – 24 та 27 квітня, - та в сумі прийняли близько 50 гостей.
Тиждень підприємливості мав вже традиційний сценарій:

 

  • Презентація про Групу Рабен (історія створення, місія, візія та цінності, обсяг надання послуг та інш.)
  • Майстер-клас від Відділу продажу.
  • Проходження інструктажу з техніки безпеки.
  • Екскурсія на склад.
  • Підведення підсумків - зустрічі у формі конкурсу з нагородами.

Було великим задоволенням спостерігати, з яким захопленням студенти цікавились нашою компанією, послугами, які ми надаємо, складами та вантажівками. І нехай їхні запитання звучали досить наївно та непрофесійно, проте сміливо можна стверджувати, що ми «наблизили» молодь до перспектив майбутньої професії та власне, особисто долучились до розвитку тих, хто вже завтра прийде до нас на співбесіду, а потім стане частиною нашої компанії.

Висловлюємо окрему вдячність всім працівникам компанії Рабен Україна, які активно приймали участь у даному заході, а саме:

Івану Гайдару та водіям

Дмитру Підвисоцькому

Дмитру Щербакову

Володимиру Подолинному

Оксані Павельчук

Майі Столяровій

Андрію Чернявському

Максиму Фесенку

Віктору Ковриженку

___________________________

Варто зазначити, що 17-й тиждень 2017 року відзначився плідною співпрацею зі студентами не лише в Києві, а й у Львові. Наша компанія мала за честь вдруге приймати участь в Міжнародному Дні Логістики, який організовує Кафедра маркетингу і логістики НУ «Львівська політехніка» (25.04.2017). Спікером від компанії «Рабен Україна» була Ольга Печена, яка займає посаду Керівника Західного регіонального структурного підрозділу. Презентація Ольги була присвячена темі «Новітні технології в логістиці». Також у студентів була можливість внести свої пропозиції щодо поліпшення роботи логістичного оператора на прикладі реального кейсу Рабен Україна.  Ользі дякуємо за ініціативу та вагомий внесок в розвиток нашого бренду, як логістичного провайдера, так і роботодавця.

04.05.2017
Швидкий зв'язок
Оксана ТерпилоМаркетинг та комунікаціїРабен Україна+38 044 459 72 00 (7012)Електронна адреса