Тиждень здоров’я 2017 в Рабен Україна

Друк | Завантажити в PDF

За доброю традицією щороку в усіх відділеннях Групи Рабен проводиться Тиждень Здоров’я, який присвячується здоровому способу життя та формуванню корисних звичок.

Цього року Рабен Україна проводила цей захід з 14 по 18 серпня включно. Окрім щоденної корисної порції інформації, співробітники Рабен із задоволенням приймали участь в турнірі з настільного тенісу, який, до речі, став найулюбленішим способом офісного релаксу)) Поціновувачі більш повільних фізичних навантажень спробували себе у вправах з йоги, які виявились не такими вже легкими, як здавались на перший погляд.

Впродовж третього та четвертого днів Тижня всі бажаючі охоче куштували смузі та корисні закваски від TM Good Food. І завершальним акордом стала зустріч з лікарем-ортопедом, який окреслив проблемні офісні захворювання, зробив огляд на місці, та надав практичні консультації на тему «що робити, якщо болить».

Компанія «Рабен Україна» висловлює подяку компаніям TM Good Food та ТОВ «Їжак-Кейтерінг» за смачний внесок в організацію та проведення Тижня Здоров’я, а також ортопеду-травматологу вищої категорії Сергієнку Андрію Миколайовичу за професійну консультацію.

Переглянути відео з Тижня Здоров'я можна тут

04.09.2017

Новий випуск доступний вже зараз!

Швидкий зв'язок
Оксана ТерпилоМаркетинг та комунікаціїРабен Україна+38 044 459 72 00 (7012)Електронна адреса