Міжнародні перевезення

Друк | Завантажити в PDF

Обслуговування свіжої продукції в міжнародному напрямку включає перевезення вантажів з повним та частковим завантаженням автомобіля та перевезення збірних вантажів з дотриманням контролю температур під час усього логістичного ланцюга.  

Мережа регулярних маятникових сполучень та співпраця з європейськими логістичними операторами дозволяють надавати експортно-імпортні послуги, митні послуги та дистрибуцію свіжої продукції, оминаючи склад замовника.  Інші спеціальні послуги включають консолідацію вантажів з різних напрямків та від різних вантажовідправників та їх подальший розподіл в країну призначення.

Митні послуги для експортних та імпортних товарів надаються професійною командою митних брокерів Групи Рабен.

Наразі міжнародні перевезення збірних вантажів здійснюються з\в 22 Європейські країни з дотриманням контролю температур від +2°C до  +6°C  під час усього ланцюгу поставок.

Що стосується перевезень з повним завантаженням автомобіля, тут Група Рабен має можливість виконувати замовлення у температурному режимі від -25°C до +25°C. Всі транспортні засоби підлаштовані під потреби сектору свіжої продукції, а водії мають необхідні кваліфікації.

Онлайн
замовлення
Швидкий зв'язок
Відділ продажу Фреш Логістика+38 044 459 72 00Електронна адреса
Відділення