Складські послуги

Друк | Завантажити в PDF

Послуга комплексної логістики, що надається в рамках продукту Фреш Логістика дозволяє синхронізувати індивідуальні елементи всього логістичного ланцюжку. Вирішальне значення відіграє забезпечення захисту товарів, швидкість та якість реакції, що відповідають мінливим потребам клієнтів, зберігаючи при цьому оптимальні витрати.

Послуги контрактної логістики пропонуються в сучасних складах, загальною площею в 40 000 м2

Логістичні процеси, пов’язані з товарообігом, відображають індивідуальні потреби клієнтів, наприклад процедури контролю вхідних товарів так само як особливі побажання їх одержувачів, що стосуються методів захисту товарів, підготовки вантажів або їх маркування.   

Процес зберігання проводиться з дотриманням всіх відповідних вимог, які є результатом безпеки харчових продуктів або специфіки товарів клієнтів, наприклад можливість зберігання продукції в різних температурних режимах, різноманіття логістичних одиниць, стандартів та правових норм, що існують в окремих країнах . Товари, що зберігаються, можуть бути марковані, зважені та складені в промо-набори. Використання таких послуг дозволяє спростити виробничий процес Клієнта.

Сучасні IT системи гарантують оперативний обмін даними з електронною системою Клієнта та сприяють належному управлінню та обробці товарів, беручи до уваги особливі потреби вантажоодержувачів, напр.мінімальний термін придатності на момент поставки. Вони також дозволяють ідентифікувати товари впродовж усього логістичного процесу, що є особливо важливим у випадку відкликання товару або цілої партії з ринку.  

Команда співробітників, відповідальних за обслуговування конкретних клієнтів гарантує щоденний та швидкий зворотній зв'язок. Це вкрай важливо в нестандартних ситуаціях, наприклад, у пікові сезони або під час узгодження деталей запланованої промо кампанії. 

Онлайн
замовлення
Швидкий зв'язок
Відділ продажу Фреш Логістика+38 044 459 72 00Електронна адреса
Відділення