Європейська логістика - лише з Рабен!

Друк | Завантажити в PDF

Отже, ви вирішили розширити ринки збуту і розглядаєте деякі  з країн ЄС потенційно привабливими. Ви знайшли потенційних партнерів, але вам бракує якісного супроводження ваших експортних операцій, а саме логістичної підтримки.

Компанія "Рабен Україна" пропонує вам скористатись розвиненою інфраструктурою, що пропонує:

- Доставка від дверей до дверей. Завдяки розвиненій мережі власних терміналів між всіма представництвами Рабен в країнах ЄС ми можемо запропонувати швидку та якісну доставку збірних та повнокомлектних вантажів в звичайному та температурному режимі.

- Складська обробка та дистрибуція. Завдячуючи можливостям Групи, ми можемо надаватипослуги з оптимізації процесів прийомки, обробки, зберігання (поличного, стелажного, підлогового) і відвантаження товару на складах. Можлива передпродажна підготовка товару, що включає сортування, упаковку, стікерування, штрих-кодування. Відвантаження і дистрибуція товару до торгових мереж, магазинів та розподільчих центрів.

- Послуги митного оформлення. Завдяки професійній команді власних брокерів та можливості електронного декларування процедура митного оформлення не займає багато часу.

 

Переваги роботи з Рабен:

  • Використовуючи нашу інфрастуктуру, ваші товари за короткий проміжок часу опиняться на полках більшості торгових мереж Європи.
  • Скорочення ваших затрат, завдяки постійній оптимизації нашої операційної діяльності.
  • Ми заощаджуємо Ваш час та ресурси, щоб Ви могли повністю сфокусуватися на розвитку Вашого бізнесу і продажах.
  • Представництво Рабен в Польщі, яке є природнім хабом між Україною та ЄС сприяє подальшому просуванню ваших товарів на європейский ринок. 
Швидкий зв'язок
Марина МельникДиректор з продажівРабен Україна+380674490785Електронна адреса
Світлана ШипільДиректор з міжнародної дистрибуціїРабен Україна+380674421604Електронна адреса
Відділення