85 років Групи Рабен

Друк | Завантажити в PDF

Історія Групи Рабен, що наразі має більше 130 складів, розташованих в 11 країнах Європи, розпочалась в м.Меддо-Вінтерсвійк (Нідерланди) у 1931 році, коли дід нинішнього генерального директора створив транспортну компанію.

Наступний крок в історії розвитку Групи розпочався тоді, коли Тео Рабен (батько засновника) очолив компанію у 1960 році та розвинув напрямок перевезення текстилю з та в Польщу.

У 1980 році син тодішнього генерального директора, Евальд Рабен, будучи ще студентом працював в сімейному бізнесі водієм та доставляв вантажі до Польщі. Після трансформації у 1989 році, він розгледів можливість для розвитку, та вирушив до Польщі з метою створення відділення Рабен. Саме тоді він купив карту Польщі та позначив дванадцять місць, які мали стати філіями Рабен в різних частинах країни.

Наступні роки були сповнені новими викликами. Група Рабен розвивалась досить динамічно та супроводжувала Клієнтів на шляху до їх успіху. У 2002 році на ринку з’явилась компанія Фреш Лоджистікс, основним напрямком якої було обслуговування свіжих продуктів, що потребують підтримання контрольованої температури від 0 до +6С протягом всього логістичного ланцюга.  

Період з 2003 по 2010 роки був відзначений виходом на нові ринки. У 2003 році перше представництво було відкрито в Україні, через рік представництва в Литві, Латвії, Естонії з’явились на мапі Групи Рабен. У 2008 році компанія вийшла на ринки Чехії та Словаччини, а двома роками пізніше відкрилось представництво в Угорщині.

Німецький ринок є також дуже важливим для Групи Рабен. Компанія будує свою позицію на ринку органічно та за рахунок придбань. У 2005 році була придбана компанія  Birkart Systemverkehre. У 2011 році мережа німецьких терміналів була розширена за рахунок придбання компанії  Wincanton. У наступні роки компанії  HRL Eurocargo, Balter Group, Spedition Weisshaupt та Peter Spedition приєднались до Групи Рабен. Наразі завершується процес придбання компанії Scheffler Spedition. Група Рабен нараховує 26 відділень в Німеччині та продовжує процес європейскої експансії.

Доказом такої експансії є вихід на ринок Румунії. В червні 2016р.Група Рабен відкрила перші 2 відділення в Румунії: в м.Бухарест та Арад. Рішення про розширення ринку саме в цій країні було визначено місією компанії, що заключається в створенні конкурентних переваг клієнтів.

Запорукою успіху компанії є її Працівники. Кожного дня близько 9 000 людей з 11 європейських країн діляться своєю пристрастю та залученістю, щоб створити конкурентні переваги для Клієнтів Групи Рабен, завдяки оптимізації витрат, лідерству в якості та дружньому обслуговуванню.

Завантажте
Rabenity

Дізнайтесь про наші послуги

Відділення