Польща

Польща

Група Рабен здійснює свою діяльність в Польщі з  1991 року. Досвід та позиція на ринку, накопичені за цей час дозволяють надавати найвищу якість комплексних логістичних послуг.

Чехія

Чехія

Raben Logistik Czech входить до складу дистрибуційної мережі Групи Рабен на території Чеської Республіки. Компанія отримала сертифікати ISO 9001, HACCP та IFS. 

Естонія

Естонія

Raben Eesti веде діяльність в Таллінні з 2004 року в складі Групи Рабен на території країн Балтії.  Компанія виконує необхідні вимоги щодо якості управління ресурсами, що підтверджено відповідним міжнародним сертифікатом ISO 9001.

Угорщина

Угорщина

Raben Logistics Hungary є частиною розподільчої мережі Групи Рабен в Угорщині. У розпорядженні компанії  складські потужності площею 40 000 м2, що розташовані в 4 відділеннях країни.

Латвія

Латвія

Raben Latvia є відділенням Групи Рабен, що веде діяльність на території Латвії з 2004 року. Компанія виконує необхідні вимоги щодо якості управління ресурсами, що підтверджено відповідним міжнародним сертифікатом ISO 9001.

Литва

Литва

В 2004 році Групa Рабен започаткувала компанію, що веде діяльність на території Литви під назвою Raben Lietuva. В 2011 та 2012 роках консалтингове агентство Creditinfo оцінило Raben Lietuva як одну з найбільш фінансово сильних компаній в Литві.

Словаччина

Словаччина

Raben Logistik Slovakia веде діяльність в рамках Групи Рабен з вересня 2008р. В розпорядженні компанії  більше ніж 25 000 м2 сучасних складських приміщень.

Румунія

Румунія

Raben Logistics Румунія є частиною мережі Групи Рабен в Румунії.

Відділення
Новини