Польща

Друк | Завантажити в PDF

Група Рабен здійснює свою діяльність в Польщі з  1991 року. Досвід та позиція на ринку, накопичені за цей час дозволяють надавати найвищу якість комплексних логістичних послуг. На сьогодні Група Рабен представлена в Польщі 3-ма компаніями: Рабен Лоджистікс Польща, Рабен Транспорт та Фреш Лоджистікс Польща.

Рабен Лоджистікс Польща пропонує:

  • послуги контрактної логістики (комплексні послуги контрактної логістики в тому числі складські послуги та послуги з доданою вартістю),
  • транспортну мережу (міжнародні та внутрішні перевезення LTL та збірних вантажів),
  • морські та авіа перевезення (морський та авіа фрахт).

Компанія володіє сертифікатами  ISO 9001, ISO 14000 та ISO 22 000 (HACCP).

Рабен Транспорт

Компанія Рабен Транспорт спеціалізується на міжнародних, внутрішніх та інтермодальних FTL перевезеннях. Компанія надає послуги на основі власного автопарку та за допомогою субпідрядних компаній.

Рабен Транспорт пропонує 20-річний досвід в сфері обслуговування груп товарів, що вимагають виключно високої якості: автомобілебудування, хімічні речовини, включаючи небезпечні вантажі (ADR), електроніка,побутова техніка, промислові товари,  продовольчі та непродовольчі товари.

Фреш Лоджистікс Польща 

Компанія Лоджистікс Польща надає послуги для продукції, що вимагає дотримання температурного режиму на всіх етапах логістичного ланцюга. Спектр послуг включає контрактну логістику, міжнародні та внутрішні перевезення. Компанія має 40,000 м2  сучасних складських потужностей з окремими температурними зонами. Компанія володіє сертифікатом ISO 22000 та має сумісну систему управління якістю - ISO 9001.

Відділення
Новини