Група Рабен

Друк | Завантажити в PDF

Група Рабен вже 85 років пропонує комплексні логістичні послуги на Європейському ринку. Компанії Групи розташовані в 12 європейських країнах, таких як: Чехія, Естонія, Нідерланди, Німеччина, Литва, Латвія, Італія, Польща, Словаччина, Україна, Угорщина та Румунія.

Родинна компанія
Ми надійна, стабільна організація, незалежно від змін на фондових ринках. Сімейний характер компанії дозволяє швидко приймати рішення, а також розробляти та впроваджувати довгострокові плани, що не залежать від складу Правління.

Серце Європи
Ми є одним з лідерів серед логістичних компаній, що працює в 12 країнах Європи. Ми є партнером, який пропонує своїм клієнтам ноу-хау та досвід на місцевих ринках.

Культура Рабен
У нас виняткова, пласка організаційна структура, яка дозволяє швидко приймати рішення і гнучко реагувати на мінливі потреби ринку.

Послуги замовлення
Ми пропонуємо рішення не тільки для великих компаній, але й для малих та середніх також. Добре розвинені системи управління транспортом та відносини з клієнтами дозволяють нам підлаштовувати кожну послугу до індивідуальних потреб та вимог.

Співробітники
Ми - досвідчена та зацікавлена команда, орієнтована на обмін досвідом та досягнення цілей разом. Наша мета полягає в підтримці клієнтів у їх діяльності та контролю всього процесу логістики.

Густа мережа розташованих філій
Продумане розташування наших філій дозволяє швидко організовувати перевезення ввірених нам вантажів.

Безперервне зростання та оптимізація процесів
Ми постійно розвиваємо і вдосконалюємо наші процеси. Ми розуміємо, що інвестиції в транспортну мережу тісно пов’язані з оптимізацією IT систем та процесів, що дорівнює швидкості та своєчасності поставок.

Спеціалізований автопарк в залежності від типу товарів, що перевозяться
Наш автопарк налічує 8,000 транспортних засобів для різних типів перевезень, що дозволяє нам пропонувати Клієнту оптимальні рішення.

Сучасні складські потужності
Наші Клієнти мають можливість користуватися  потужним диверсифікованим складом, загальною площею  1,150,000 м2 ,  що відповідає конкретним вимогам до кожного з видів продукції, що зберігається.

Еко політика
Турбота про навколишнє середовище є частиною нашої повсякденної діяльності. Наші Клієнти можуть використовувати сертифіковані засоби для оцінки їх впливу на довкілля, наприклад, спеціальний калькулятор, що дозволяє точно вимірювати викиди парникових газів та запланувати дії, спрямовані на їх зниження.

Наш потенціал:

  • 10,000 кваліфікованих співробітників, відкритих до потреб Клієнтів,
  • 1,150,000м2 диверсифікованих складських потужностей
  • 8,000 сучасних транспортних засобів,
  • більше 130 відділень,
  • сучасна IT інфраструктура та операції,
  • мережа регулярних внутрішніх та міжнародних сполучень ,
  • сертифікати ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 (HACCP).
Відділення
Новини
Група Рабен