Італія

Друк | Завантажити в PDF

У квітні 2017 року Група Рабен придбала більше 20% акцій італійської компанії SITTAM, ставши її міноритарним акціонером з можливістю представляти свої послуги на ринку Італії.

SITTAM є лідером на італійському ринку міжнародних збірних перевезень автомобільним, морським та повітряним шляхом. В компанії працює понад 300 співробітників, у 2016 році оборот компанії склав 118 мільйонів євро. Безпосередньо 19 філій обслуговують всі важливі італійські промислові центри.

За більше ніж 50 років SITTAM досягла престижної позиції на міжнародному ринку збірних перевезень в Італії та  за її  межами, зміцнюючи свою мережу по всій Європі, країнах СНД та на Близькому Сході,  активно співпрацюючи в напрямках морських та авіа перевезень в партнерстві з близько 90 агенцій, з якими SITTAM хоче продовжити довгострокову співпрацю. У 2015 році компанія була придбана у CEVA компанією ALS, яка залишається її основним акціонером.

SITTAM активно співпрацює з багатьма провідними підприємствами та галузями по всій Італії.

Альянс з компанією Рабен є готовим рішенням для менеджменту компанії SITTAM в напрямку розвитку їх Європейської логістичної мережі, в разі якщо станеться якась незапланована зміна в налаштуванні їх власної мережі.

 

Перелік пропонованих послуг включає:

  • транспортну мережу (внутрішні та міжнародні перевезення збірних вантажів та часткове завантаження вантажів),
  • морські та авіаперевезення  (послуги морських та повітряних вантажних перевезень).
  • контрактну логістику ( комплексні логістичні послуги, які включають складські та інші послуги).
Відділення
Новини