Безпека на тарілці

Друк | Завантажити в PDF

Кожен день, коли ми беремо в руки йогурт, ми не підозрюємо про існування безлічі процесів і рішень, які необхідні для того, щоб ми могли мати цей йогурт в себе на столі. Маршрут продукту зазвичай називають "від ферми до виделки", який суворо контролюється на кожному етапі, використовуючи передові технологічні та ІТ-рішення. Моніторинг окремих елементів ланцюга поставок має на меті не тільки підтримання високої якості та безпеки товару, а також зміцнення довіри виробника і споживача щодо обраної транспортної компанії.

При купівлі харчових продуктів, споживачі очікують, що їх улюблені товари будуть свіжі та доступні. Важливим фактором для роздрібних мереж, а також виробників такої продукції є вибір логістичного партнера, який, крім конкурентоспроможної  ціни та термінів поставки, може гарантувати безпеку перевезення та зберігання їх продукції. Температурний контроль має ключове значення, проте людський фактор є також значним.

Критичні контрольні  точки

Фреш логістика, яка спеціалізується на логістиці свіжих продуктів, фокусується на впровадженні системи менеджменту харчової безпеки (сумісна з ISO 22000: 2005), що гарантує збереження товару клієнтів, завдяки зберіганню і транспортуванню в контрольованій температурі протягом усього логістичного ланцюга. Температурий режим зберігання харчових продуктів на кожному етапі свого маршруту (від виробника до споживача) завжди відповідає нормам Закону про продукти харчування в Польщі і країнах ЄС. Дії, розпочаті компанією Фреш Логістика та впроваджені процедури використовуються для моніторингу ККТ (критичні контрольні точки, якою є контроль температури), з моменту забору продукції від Замовника протягом всого процесу зберігання і транспортування. Ця вимога виконується напр.шляхом контролю за обладнанням, яке зберігає потрібну температуру, щоб усунути ризик переривання температурного ланцюга.

Нові ризики

Людський фактор має також суттєве значення. У цьому випадку, безпека харчових продуктів контролюється від випадкового зараження харчових продуктів, біологічних, хімічних і фізичних факторів в процесі зберігання або обробки. Джерела ненавмисного забруднення ідентифікуються, а потім використовуються для розробки аналізу ризиків в системах НАССР.

В даний час більш широко обговорюється тема "Харчовий захист" тобто захисні препарати проти навмисного зараження. Основними ризиками є зараження харчових продуктів  токсичними матеріалами, саботаж в ланцюжку поставок, або використання  їжі для (біо)терористичних або злочинних дій. Ці види атак можуть не тільки знищити репутацію світових брендів, але перш за все, вони можуть вплинути на здоров'я споживачів. З метою забезпечення безпечного перевезення  продуктів, що зберігаються, компанія Фреш Логістика запровадила міжнародні процедури захисту їжі. Був розроблений план захисту харчових продуктів, що має на меті  комплексний моніторинг об'єктів, контрольований доступ в приміщення, в зони обмеженого доступу, ідентифікація відвідувачів, і багато іншого. Застосовані методи спрямовані на обмеження ймовірності та наслідків ворожої атаки і захисту іміджу компанії, а також замовника. Безпечні  і свіжі продукти на нашому столі до цих пір  сприймаються як належне. Тим часом, ми зазвичай не знаємо про строгий контроль і охорону маршруту кожного йогурту на шляху до нашого холодильника.

Оскільки ризик в нашому сучасному житті еволюціонує, небезпека в логістиці свіжих продуктів теж змінюється. Фреш логістика слідує тенденціям, щоб бути відповідальним партнером для виробників свіжих продуктів харчування і торгових мереж. Завдяки цьому, ми, як клієнти можемо відчувати себе в безпеці, коли ми їмо йогурт кожен день.

23.12.2015
Марчин Турскі

Марчин Турскі

Директор з продажу та обслуговування клієнтів

Марчин є Директором з продажу та обслуговування клієнтів компанії "Фреш Лоджистікс Польща". В Групі Рабен працює з 2001 року. Спеціалізується на логістиці свіжих продуктів.