КСВ - по-дитячому просто?

Друк | Завантажити в PDF

Наукові дослідження показують, що забруднене довкілля призводить до багатьох захворювань. Проблеми виникають вже на самому початку нашого життя ... У таких умовах все більше дітей народжуються з низькою вагою, і вони мають більш високий ризик розвитку діабету або підвищеного кров'яного тиску, ніж новонароджені діти з нормальною вагою. [1].

Нещодавно вчені з Гарвардського університету виявили, що забруднене довкілля підвищує ризик аутизму у дітей. Аналіз показав, що високий рівень забруднення повітря може подвоїти ризик цієї недуги. Дрібні частинки пилу, вугілля та інших хімічних речовин можуть потрапити до кровоносної системи матері і пошкодити мозок плоду [2].

Важливим аспектом дитинства є почуття приналежності до більшої спільноти, яка говорить нам про сприймання загрози світу як загрозу для самих себе.

Екологічні та соціальні аспекти також стимулюють уяву і дорослих. Слідуючи правилу Мухаммеда Юнуса про те, що "процес трансформації механізмів глобального управління має починатися з себе", все більше і більше людей об'єднуються навколо спільної справи, створюючи неурядові організації чи соціальні рухи, що борються за "краще завтра"[3].

Соціально відповідальні компанії називаються «свідомі громадяни». Керуючи ризиками, вони демонструють свою турботу про наше загальне благополуччя. Вони дивляться в майбутнє, залучаючи все більше й більше зацікавлених осіб та учасників ланцюга поставок. Вони знають, що їх відповідальність не закінчується на товарах і послугах, які вони надають.

В Групі Рабен, ми піклуємося про здоров'я та безпеку всіх зацікавлених сторін. Це перша з п'яти наших КСВ цілей. Тим не менш, ми повинні пам'ятати, що в той час, коли більше 80% вартості компанії є її нематеріальними активами, і її репутація може бути втрачена лише від однієї безвідповідальної дії, корпоративна соціальна відповідальність також є частиною управління ризиками. Необережна поведінка співробітників або постачальників може призвести до ризику, який буде стосуватись не тільки компанії, але й цілого навколишнього середовища в широкому розумінні. Ми знаємо про це, і саме тому ми ретельно обираємо наших постачальників, які підписали Етичний кодекс Групи Рабен перед початком співпраці.

Логістичні компанії є важливою частиною безпечного та відповідального ланцюга поставок. Обізнаність людей, яких вони наймають на роботу та з якими вони співпрацюють також впливає на якість продуктів, які ми знаходимо в наших холодильниках і на наших столах. Неправильне зберігання або транспортування може мати катастрофічні наслідки. Уявіть також фінансові наслідки для компанії; небезпечні, а іноді, навіть,смертельні для навколишнього середовища. Ось чому вкрай важливо обрати відповідального логістичного партнера, який знає про свою роль в цій справі, тому що навіть якщо ми будемо уникати відповідальних рішень, ми не зможемо уникнути наслідків.

 

[1] Brudne powietrze = małe dziecko, „Gazeta Wyborcza”, 7 lutego 2013 roku, s. 13.
[2] www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/1331276,Zanieczyszczenia-powodem-autyzmu, dostęp 7.02.2015.
[3] Brudne powietrze…, dz. cyt., s. 9.

23.06.2015