Під прицілом громадськості

Друк | Завантажити в PDF

Який зв’язок між банком HSBC та Газпромом? Номінація на цьогорічну нагороду «Public Eye Award» (Приціл громадськості), переможців якого було оголошено під час Світового економічного форуму в Давосі. Чи ця нагорода престижна? Так. Чи варто її отримати? Однозначно ні.

Від корпоративної соціальної відповідальності не втекти

Організатор конкурсу ‒ організація Ґрінпіс, яка «нагороджує» найбільш безвідповідальні компанії і таким чином привертає увагу до їх діяльності. Нагородження здійснюють ще з 2005 року, і цього року 280 000 людей проголосувало за Газпром. Кількість людей, що віддали свої голоси, показує рівень підприємства, все більшу стурбованість споживачів і підтверджує, що від корпоративної соціальної відповідальності нікуди не втекти.

Уже протягом багатьох років всесвітні корпорації публікують соціальні звіти, в яких показано їх вплив на довкілля в широкому розумінні цього слова. До цього часу підготовка звітів у цій сфері була добровільною. У квітні 2013 року Європейська комісія отримала пропозицію щодо вимоги про звітування компаніями, середня кількість працівників у яких перевищує 500, і в балансовому звіті яких указано загальну суму понад 20 мільйонів євро. Цей перелік містив 18 000 компаній. Це означає, що, ймовірно, досить швидко корпоративна соціальна відповідальність і звітування стануть необхідністю для великих компаній. Крім того, не зможуть уникнути цього й невеликі та середні підприємства, оскільки корпоративна соціальна відповідальність передбачає турботу про низку цінностей. Таким чином, корпорації вимагатимуть від постачальників звітувати про свої послуги, наприклад, про викиди CO2 та дотримання Кодексу етичних норм.

Основа всього ‒ діалог

Корпоративна соціальна відповідальність набуває все більшого поширення. Міста запроваджують кодекси етичних норм; вони втілюють сучасні технології, спрямовані на зниження шуму, наприклад, застосування пористого асфальтобетону, що знижує рівень шуму на 2-5 децибелів. Виникають агломерації, які використовують екологічні джерела енергії, наприклад, Caofeidan, де 95% потреб міста в енергії буде задоволено завдяки використанню відновних джерел енергії. Основну роль і надалі відіграє діалог. Думки власників компаній та спільний із ними пошук рішень може покласти початок соціальним нововведенням. Діалог має на меті принести користь компанії та щонайбільшій кількості власників.

Як цього досягти?

Група Рабен регулярно проводить дослідження рівня задоволення клієнтів. Цьогорічне ж дослідження дещо особливе. З метою турботи про довкілля опитування вперше було проведено у мережі Інтернет. За кожну заповнену анкету в 10 країнах Старого континенту Група Рабен пожертвувала щонайменше 1 євро на рахунок місцевої неурядової організації. У Польщі й Угорщині завдяки 800 заповненим анкетам було пожертвувано кошти на асоціацію «Партнерство заради безпеки на дорогах» і кампанію «Моє перше крісло в авто», що виступає за безпеку дітей в автомобілях. Користь отримали три сторони. Група Рабен отримала відгук про послуги, які вона надає. Внаслідок проведення опитування клієнти зможуть користуватися покращеними послугами. Перевагу отримали й наймолодші мандрівники, оскільки всі кошти від дослідження було скеровано на підвищення їхньої безпеки.

 

Уже ніхто ні про що не питає…

Сьогодні тендерні документи, які ми отримуємо, не містять запитань, чи маємо ми екологічні ліцензії. Клієнти питають, які саме це свідоцтва. Вони не питають, чи ми вимірюємо викиди CO2, їх цікавлять наші заходи щодо зменшення викидів. Деякі елементи сприймаються як належне.

Ми переходимо на вищий рівень залучення та небайдужості.

22.09.2015