Електронний документообіг

Друк | Завантажити в PDF

З радістю інформуємо, що компанія Рабен Україна запровадила проект електронного документообігу. На сьогодні розвиток суспільних відносин став вимогою в цілому щодо розроблення, вдосконалення та оновлення нормативно-правової бази України, створення спеціальних юридичних норм та правил регулювання сфери інформаційних правовідносин.

Електронний документообіг в рітейлі вже давно став невід'ємною частиною сучасного бізнесу. Він охоплює практично всі бізнес-процеси компанії, починаючи з замовлення товару, і закінчуючи обміном юридичними документами, які закривають поставку продукції в магазини роздрібних мереж. Наш сучасний проект «Електронного документообігу» дозволяє оптимізувати весь ланцюжок постачання від виробника / постачальника до кінцевого магазину роздрібної мережі.

Верховна Рада України жодним чином не обмежує використання цифрового підпису, та не забороняє використовувати електронний документообіг, про що йдеться в законах: «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 р. № 851-IV та «Про електронний цифровий підпис» від 22.05.2003 р. № 852-IV.

Отже, впровадження «Електронного документообігу» забезпечить доступність інформації, прозорість руху документів, відсутність необхідності роздруковувати та зберігати паперові копії, сприятиме посиленню виконавчої дисципліни завдяки глобальній автоматизації процесу, забезпеченню оперативної й одночасної колективної роботи з документами.

Саме тому ми запрошуємо вас долучатись до нашого проекту та сприяти глобальному процесу автоматизації документообігу.

З питань роботи в програмі M.E.Doc звертайтесь, будь ласка, за тел.:044 496 11 20

Швидкий зв'язок
Олена ЛозинськаНаціональний керівник по роботі з клієнтамиВнутрішньоукраїнська дистрибуція та фреш логістика+38 067 447 55 19Електронна адреса
Зона для нових
клієнтів