Споживчі товари

Друк | Завантажити в PDF

Обслуговування сектору товарів широкого вжитку залишається одним з ключових напрямків Групи Рабен протягом багатьох років. Ми спеціалізуємося на системах логістики для харчових і нехарчових продуктів. Майже 10% нашої діяльності було сформовано у цьому секторі, куди входить логістика різних видів продукції, наприклад: косметика та засоби гігієни, модний одяг, побутова хімія, дрібна побутова техніка, спортивний інвентар та спортивний одяг, канцелярські товари, тютюн та іграшки. Ми працюємо відповідно до спільно погоджених робочих процедур і відстежуємо якість ключових показників ефективності на регулярній основі. Ми маємо великий досвід в сфері послуг для сектора роздрібної торгівлі, а також у міжнародних проектах. Залежно від потреб замовника, ми пропонуємо консультації щодо поставок/часових проміжків і поставок у визначені дні. Ми пропонуємо наші рішення для малих, середніх і великих компаній.

Інфраструктура:

Ми маємо всю необхідну інфраструктуру (наприклад, сучасні приміщення для зберігання, власну розвинену транспортну мережу, склади для транзитного перевантаження товарів, сучасні ІТ-рішення) і ноу-хау для надання якісних послуг для цього сектора. Наш досвід і можливості дозволяють нам планувати і реалізовувати комплексну систему поставок, незалежно від того, звідки походять ваші товари –  Далекий Схід чи Америка. Ми ефективно доставляємо контейнери, розвантажуємо їх і зберігаємо ваші товари,  очікуючи розпорядження до відвантаження. Завдяки різноманітному автомобільному парку, пристосованому до цих видів продукції, ми в змозі надавати послуги міжнародної та внутрішньої дистрибуції (збірних, часткових і повнокомплектних вантажів). У нашому розпорядженні - склади класу А, де можливе дотримання  різних умов зберігання, в тому числі непродовольчих товарів. Протягом багатьох років ми здобували досвід, який дозволяє нам виконувати навіть найскладніші завдання у сфері додаткових послуг (пакування в плівку, маркування, підготовка промо-наборів, а також спільне виробництво).

Нагороди:

У 2012, 2013 та 2014 роках ми отримали нагороду "Кращий 3PL оператор в організації системи поставок споживчих товарів". Щороку рейтинги, що проводяться серед логістичних компаній, мають на меті відзначити компанії, які забезпечують постійну відмінну якість логістичних операцій і першокласний сервіс для своїх клієнтів. Номінанти відбираються групою фахівців галузі, а переможців потім обирають клієнти європейських логістичних компаній – виробники та роздрібні торговці, які кожен день співпрацюють з постачальниками логістичних послуг.

Пропонуємо до перегляду

Швидкий зв'язок
відділ продажу Рабен Україна+38 067 536 39 14Електронна адреса
Відгуки
Відділення