Raben logo
послуга Фреш Логістика your-partner-in-logistics

Фреш логістика

Завжди свіже, завжди вчасно!

Controlled temperature throughout the entire supply chain from 2 to 6 and 0 to 2

Температурний режим під час усього логістичного ланцюга

highly_specialized_own_rolling_stock_icon.svg

Власна мережа вантажо-розвантажувальних робіт

Comprehensive process management

Оптимізація процесів

quality_confirmed_by_certificates_icon.svg

Сертифікована якість – безпека харчових продуктів

  • Controlled temperature throughout the entire supply chain from 2 to 6 and 0 to 2

    Температурний режим під час усього логістичного ланцюга

Item 1 of 4

Цікавлять послуги холодної логістики?

Ми до Ваших послуг!

Порахувати послугу
Закупівля товарів в супермаркеті

Холодна логістика

Лише професіонал може впоратися з комплексною логістикою свіжих продуктів, які мають зберігатися при певній температурі. Відповідальність, своєчасність та експертні знання в поєднанні із пристрастю до логістики – це запорука свіжості та якості продукції на полицях магазинів.

Ми зв'язуємо виробників продуктів харчування з їхніми клієнтами. Та при цьому ми є не лише ключовою ланкою у ланцюзі поставок продукції нетривалого зберігання, але й творцем рішень, які оптимізують та покращують логістичні процеси кожної організації на шляху продукту «від ферми до полиці». Ознайомтеся з нашими послугами!

Співробітниця Фреш Логістики

Перевезення продуктів харчування

Продукти харчування, які мають короткий термін придатності, потребують особливої ​​уваги під час доставки та зберігання. Не дотримання вимог щодо транспортування таких продуктів можуть призвести до їх пошкодження, до зміни кольору, запаху, утворення мікробів, що загалом вплине на її якість та зменшить попит на таку продукцію.  Логістичні компанії, які займаються перевезенням продуктів, знають всі деталі щодо транспортування та зберігання такої особливої продукції.

«Рабен Україна» має багаторічний досвід роботи у сфері Фреш Логістики, перевезень продуктів харчування, доставки продуктів, що швидко псуються та зберігання у температурному режимі. Професіональна команда з уважністю саме до Вашої продукції підбере відповідний температурний режим, необхідний при транспортуванні, враховувати сезон перевезення.

Ми до Ваших послуг!

Please accept marketing-cookies to watch this YouTube video.