Raben logo
csm_infromation_security_banner_a6e51d2d21.jpg your-partner-in-logistics

Інформаційна безпека

Ми дбаємо про ваші та наші дані

Замок

Інформаційна безпека

Ми в Групі Рабен усвідомлюємо, що в даний час належний захист повинен стосуватися не лише здоров’я та життя людини, чи природних ресурсів, але й інформації, яка є дуже цінною для будь-якого бізнесу. Ми розуміємо безпеку інформації як забезпечення не тільки належної конфіденційності, але й доступності та цілісності.

Цей процес вимагає постійного моніторингу та вдосконалення, які ми здійснюємо, розробивши систему безпеки інформації, що базується на правилах ISO 207001.

Ми вважаємо, що задоволення всіх вимог Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних, вільний рух таких даних та скасування Директиви 95/46/ЄС (Загальний регламент захисту даних) є для нас однією з найважливіших цілей в системі управління безпекою інформації.

Парасоля та люди

В Групі Рабен ми обробляємо зібрані дані лише для тієї цілі, задля якої вони були нам надані. Ми дотримуємося своїх інформаційних зобов'язань після збору таких даних, зокрема, стосовно того, як інформувати, яким чином і на який термін дані будуть оброблятися та хто їх одержувач.

Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що:
 

  • лише уповноважені особи мають доступ до конфіденційної інформації;
  • необхідна інформація буде доступна відповідним особам, що гарантує обмежені терміни;
  • ми приділяємо особливу увагу тому, що дані, з якими ми працюємо, є повними та достовірними, що дозволяє звести до мінімуму ризик помилок.

Зона для клієнтів

Принципи адміністрування та обробки даних

Контакт

Контакт з питань захисту даних

+38 044 459 72 00

vitaliy.kovalenko@raben-group.com