Raben logo
csm_CSR_Raport_Raben_60fb435914.jpg your-partner-in-logistics

Сталий розвиток

Сталий шлях вперед

Raben electric truck

Місія Групи Рабен полягає в тому, щоб вести бізнес із рушійною силою сталого розвитку

Мінімізація  негативного впливу на навколишнє середовище, взаємини всередині компанії, відповідальні закупівлі та постійна співпраця з усіма ключовими партнерами є для нас такою ж важливою складовою, як і наші фінансові результати чи вихід на нові ринки. Ми хочемо, щоб кожен кілометр шляху, пройдений нашими вантажівками, наближав нас до кращого та чистого майбутнього. Щоб ефективно реалізувати наші амбіції, Група Рабен затвердила Стратегію сталого розвитку на 2021-2025 роки.

Одним із найголовніших глобальних ризиків на найближче десятиліття є невиконання заходів щодо боротьби зі зміною клімату. Як один із лідерів TSL ми прагнемо скоротити викиди парникових газів. На основі наукових даних ми встановили нові амбітні цілі зі скорочення викидів парникових газів, відповідно до мети Паризької угоди (значно нижче 2 градусів Цельсія), перевірені та схвалені експертами SBTi. Нові цілі Групи Рабен на найближчу перспективу полягають у скороченні викидів зі сферою охоплення 1 та 2 на 38,7% до 2030 року (порівняно з рівнем викидів у 2020 році). Крім того, для досягнення мети Паризької угоди Група Рабен зобов'язалася до 2026 року залучити своїх постійних перевізників до кліматичних дій, у сукупності відповідальних за 77% викидів зі сферою охоплення 3, а також встановити для них мету щодо скорочення викидів відповідно до наукових знань.

Please accept marketing-cookies to watch this YouTube video.

Наша стратегія заснована на 3 основних напрямках та 9 стратегічних сферах, в рамках яких ми визначили стратегічні цілі та показники для комплексного вирішення глобальних проблем, визначених Глобальними цілями сталого розвитку ООН.

  • Наша мета – брати участь у розробці стійких рішень, бути новатором та лідером у галузі транспорту та логістики;
  • Ми хочемо, щоб кожен із наших брендів був визнаний співробітниками, клієнтами та місцевими спільнотами як соціально активний бренд;
  • Ми хочемо діяти екологічно безпечним чином у всіх сферах нашого бізнесу.
mesh
Срібна нагорода EcoVadis

Ми надзвичайно пишаємось тим, що отримали срібну нагороду у рейтингу EcoVadis 2023!

Таким чином, ми увійшли до числа 25% компаній у світі, які найкраще інтегрують нефінансові (ESG) фактори у свої стратегії та операції. Ми раді, що покращили оцінку в кожному вимірі – навколишнє середовище, робоче місце та права людини, етика та відповідальний ланцюжок поставок.

EcoVadis - один із найнадійніших у світі рейтингів корпоративної стійкості компаній.

звіт про сталий розвиток

Хочете дізнатись більше?

Перегляньте наш звіт про сталий розвиток!

НАТИСНІТЬ ТУТ

Ознайомтеся з нашими попередніми звітами

RABEN_Sustainability_Report_2021_EN.pdf

Завантажити

Raben_Group_Sustainability_Report_2020_EN.pdf

Завантажити

Raben_Sustainability_Report_2019_EN.pdf

Завантажити

Raben_Sustainability_Report_2018_EN.pdf

Завантажити

Raben_Sustainability_Report_2017_EN.pdf

Завантажити

Raben_Sustainability_Report_2016_EN.pdf

Завантажити

Raben_Sustainability_Report_2015_EN_.pdf

Завантажити

Raben_Sustainability_Report_2014_EN.pdf

Завантажити

Ви були свідками незаконних дій, або хтось порушив наш Кодекс етики, або вам здається, що такої ситуації не повинно бути?

Повідомте нам!
Ви можете повідомити про це анонімно

Повідомлення про порушення

mesh