Raben logo
csm_chemical_notxt_d2081743cd.jpg your-partner-in-logistics

Побутова хімія

Кожного дня ваші продукти

створюють наш світ!

Modern infrastructure

Сучасні складські приміщення

Own groupage network

Спеціалізована транспортна мережа та термінали

Modern IT systems

Сучасні ІТ-системи

Dedicated team for ADR transport

Спеціальна команда, яка допоможе організувати перевезення ADR

Controlled temperature throughout the entire supply chain from 2 to 6 and 0 to 2

Перевезення в температурному режимі

  • Modern infrastructure

    Сучасні складські приміщення

Item 1 of 5
Догляд за квітами

Продукція побутової хімії вимагає особливої уваги та обережності, тому ми підходимо до спільної побудови стійких і безпечних ланцюгів поставок для вашого бізнесу з великою обережністю і відповідальністю. Будучи як експертами в галузі логістики, так і споживачами, ми повністю розуміємо ваші потреби і вимоги щодо безпеки, які мають бути задоволені стосовно такої спеціалізованої продукції.

Ми пропонуємо ряд рішень, зокрема:

  • команду фахівців;
  • професійних водіїв та спеціалізовані транспортні засоби;
  • допомогу у зборі даних для щорічних транспортних звітів ADR товарів.
Співробітник Рабен

Зберігання небезпечних товарів

Значна частина продукції побутової хімії класифікується як небезпечні товари. Ми маємо великий досвід роботи з такими вантажами. Протягом багатьох років ми використовуємо обладнання найвищого ґатунку та готуємо наші склади до специфічних вимог, пов'язаних з продукцією побутової хімії, що відповідають стандартам FM Global і NFPA, в тому числі спеціальні камери для окремих товарів і адекватно спроектовані спринклерні системи, встановлені під стелею і між стійками та полицями. Ми знаємо, які товари можна зберігати поруч один з одним, щоб уникнути потенційної небезпеки для навколишнього середовища.

Легкозаймисті рідини ми зберігаємо в приміщеннях, обладнаних сучасною системою пожежогасіння високократною піною. Камери відразу ж заповнюються піною, як тільки виявляється полум'я.

Перевезення небезпечних товарів

Частиною транспортного процесу є підготовка документації відповідно до конкретних вимог ADR товарів. Ми також використовуємо спеціалізований автопарк. Особливу увагу ми приділяємо розміщенню вантажу на причепах і закріпленню палет для додаткової стійкості.

Висадження дерев

Надійні рішення для галузі:

Наші клієнти знають, що ми робимо ставку на розвиток цілого ланцюга поставок. Разом з ними ми реалізуємо та підтримуємо діяльність, що спрямована на зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Ми впевнені, що наші причепи повністю завантажені, ми встановлюємо пункти консолідації та використовуємо екологічно чисті вантажівки (EURO6, LPG, інтермодальні транспортні засоби).

Крім того, ми регулярно вимірюємо рівень CO2, систематично замінюємо старі вантажні автомобілі на нові, які відповідають найновішим вимогам викидів парникових газів. Ми також застосовуємо численні  екологічні рішення на наших складах. Наостанок, ми нейтралізуємо свій вплив на навколишнє середовище, організовуючи заходи з висадки саджанців дерев. Щоб дізнатися більше, читайте про переваги КСВ за посиланням www.csr.raben-group.com.