Raben logo
csm_auto_notxt_35e1e34b0b.jpg your-partner-in-logistics

Автомобільна промисловість

Кожного дня ваші продукти

створюють наш світ!

Modern infrastructure

Сучасні складські приміщення

Own groupage network

Спеціалізована транспортна мережа

Modern IT systems

Сучасні ІТ-системи

Dedicated customer services

Команда професіоналів

  • Modern infrastructure

    Сучасні складські приміщення

Item 1 of 4
Рабен для автомобільної промисловості

Транспорт – це необхідність для більшості, а для багатьох з нас – ще й хобі чи навіть пристрасть. Оскільки ми працюємо в логістиці, ми дуже добре розуміємо, що потрібно автомобільним компаніям.

Висока сезонність, доставка компонентів на виробничі лінії, спеціальні проекти – все це змушує нас ще більше захоплюватися автомобільною промисловістю.

Ми віддані створенню та підтримці стійкого та безпечного ланцюжка поставок для вашого бізнесу і пропонуємо, вам:

  • консолідацію поставок від декількох субпідрядників та пряму доставку на заводи;
  • доставку запчастин до сервісних центрів;
  • управління логістикою упаковки, складування (в тому числі власними силами), послуги по сортуванню;
  • відстеження вантажу на кожному етапі за допомогою ETA.

Маючи багаторічний досвід роботи в Європі, ми є надійним партнером!

Склад Рабен для автомобільної галузі

Небезпечні вантажі

Ми маємо значний досвід роботи з небезпечними вантажами. В автомобільній промисловості це можуть бути, наприклад, натягувачі ременів безпеки, подушки безпеки, обприскувачі, автомобільні масла та косметичні засоби (аерозолі). Ці види вантажів переміщуються досвідченими водіями, а вантаж додатково закріплюється на палетах для захисту від небажаного переміщення. Ми впровадили обмежувальні рішення з пожежогасіння і захисту навколишнього середовища. Маючи багаторічний досвід роботи, ми знаємо, які вантажі можуть зберігатися разом і як забезпечити безпечне виконання всіх операцій. Ми надаємо підтримку нашим клієнтам в підготовці даних для річних звітів ADR товарів.

Висадження дерев

Надійні рішення для галузі:
 

Наші клієнти знають, що ми робимо ставку на розвиток цілого ланцюга поставок. Разом з ними ми реалізуємо та підтримуємо діяльність, що спрямована на зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Ми впевнені, що наші причепи повністю завантажені, ми встановлюємо пункти консолідації та використовуємо екологічно чисті вантажівки (EURO6, LPG, інтермодальні транспортні засоби).

Крім того, ми регулярно вимірюємо рівень CO2, систематично замінюємо старі вантажні автомобілі на нові, які відповідають найновішим вимогам викидів парникових газів. Ми також застосовуємо численні  екологічні рішення на наших складах. Наостанок, ми нейтралізуємо свій вплив на навколишнє середовище, організовуючи заходи з висадки саджанців дерев. Щоб дізнатися більше, читайте про переваги КСВ за посиланням www.csr.raben-group.com.