Зона для нових клієнтів

Друк | Завантажити в PDF

В цьому розділі ви зможете ознайомитись із запитаннями та відповідями, що задаються найчастіше . 

Кірм цього ми запрошуємо вас до інших закладок нашого сайту, де ви знайдете їх докладний опис. На головній сторінці сайту, в підрозділі "контакти" ви зможете знайти найближче до вас відділення, яке підготує пропозицію про співпрацю.

Часті питання

Як мені зв’язатися з відповідним спеціалістом, який зможе надати інформацію щодо послуги, яка мене цікавить?

У розділі «Контакти» введіть, будь ласка, поштовий індекс  вашого міста в полі пошуку. Ви отримаєте дані найближчого до вас відділення з телефонами спеціалістів, відповідальних за конкретний вид послуг.  

Які види послуг надає Група Рабен?

З переліком наших послуг ви можете ознайомитись у вкладці «Послуги». Там ви також знайдете вкладку «швидкий зв’язок» до відповідного відділу продажу та телефонів спеціалістів, які зможуть відповісти на ваш запит.  

Я не знаю яка послуга мені підходить. До кого я маю звернутись?

Перейдіть, будь ласка до розділу «Контакти» відповідної країни та введіть поштовий індекс вашого міста/регіону. Відповідний співробітник відділу по роботі з клієнтами запропонує вам оптимальне рішення та направить вас до відповідального спеціаліста, який підготує пропозицію про співпрацю. 

Кожне відділення Рабен Україна має власний номер (агентські відділення також). Де їх можна знайти?

1

Рабен Київ

9

Рабен Житомир

14

Рабен Чернігів

21

Рабен Вінниця

22

Рабен Черкаси

25

Рабен Кіровоград

28

Рабен Хмельницький

33

Рабен Рівне

34

Рабен Кременчук

36

Рабен Полтава

40

Рабен Суми

43

Рабен Луцьк

46

Рабен Тернопіль

49

Рабен Дніпропетровськ

50

Рабен Кривий Ріг

55

Рабен Миколаїв

56

Рабен Чернівці

61

Рабен Харків

65

Рабен Одеса

69

Рабен Запоріжжя

71

Рабен Маріуполь

73

Рабен Херсон

76

Рабен Івано-Франківськ

79

Рабен Львів

84

Рабен Краматорськ

В яких країнах я можу користуватися послугами Групи Рабен?

Підрозділи Групи Рабен розташовані в 11 країнах: Польщі, Німеччині, Чехії, Словаччині, Україні, Литві, Латвії, Естонії, Угорщині, Румунії та Нідерландах.  

Моя компанія працює в галузі, що не вказана в переліку галузей на вашому сайті. Чи буде Група Рабен зацікавлена у наданні логістичних послуг для мене?

В розділі «Галузі» перелічені лише основні сектори, для яких Група Рабен надає логістичні послуги. Наші клієнти представляють набагато більш широкий спектр економіки. 

Як я можу відстежити свій вантаж?

З головної сторінки зайдіть на вкладку «Відстеження вантажу».  Введіть логін та пароль та увійдіть в систему myRaben. Достатньо використовувати  відповідні параметри вантажу для відображення всієї необхідної інформації. 

Як я можу отримати логін та пароль до системи відстеження вантажу?

Для того, щоб отримати доступ до системи відстеження вантажів в myRaben, заповніть реєстраційну форму або зверніться до локального відділу обслуговування клієнтів. Реєстраційна форма доступна за лінком https://sso-acc.myraben.com/link/registration/

 

Де я можу знайти скани документів?

В системі відстеження вантажів (Track & Trace) після введення логіну та паролю. Інформацію необхідну для входу в систему, можна отримати зв’язавшись с відповідним відділенням. 

Як я можу застрахувати свій вантаж?

За більш детальною інформацією прохання звертатись до нашого відділу обслуговування клієнтів.

Де я можу знайти визначення основних логістичних термінів?

В розділі «Зона для клієнтів» у вкладці «Словник термінів». 

Де я можу подивись дані паливного калькулятора?

На головній сторінці сайту, натисніть на розділ «Зона для клієнтів». Звідти перейдіть до Паливного калькулятору. Середня вартість пального за минулий місяць визначається відповідно до відомостей Державного інформаційно – аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ринків. 

Що таке паливний калькулятор?

Паливний калькулятор дозволяє гнучко модифікувати тарифи, з урахуванням середньомісячної ціни на дизельне пальне.  Калькулятор допомагає уникнути частої зміни тарифів на послуги, що пропонує Група Рабен.

Відстежити вантаж
 
Зона для клієнтів
Відділення
Словник термінів