Raben logo
csm_www_subpage_baner_Ukraine_DE_6f32eacc70.jpg your-partner-in-logistics

Вантажні перевезення Німеччина

відділень

 м 2

складських площ

транспортних засобів

mesh background mesh background

Вантажні перевезення Україна Німеччина до Ваших послуг.


Компанія «Рабен Україна» пропонує повний спектр послуг міжнародних вантажних перевезень до Німеччини за вигідними тарифами та програмою лояльності. Маємо у розпорядженні власний автопарк та різноманітну мережу партнерів, що дає змогу обирати для Вас оптимальний варіант перевезень.

З нами Ваші потужності працюватимуть без перебоїв, а магазини регулярно поповнюватимуться асортиментом, споживачі - насолоджуватимуться улюбленими товарами.

Вантажні перевезення Німеччина:

  • Вантажні перевезення в будь-яке місто Німеччини;
  • Обслуговування небезпечних вантажів ADR;
  • Експорт та імпорт до/з Німеччини;
  • Перевезення збірних та повнокомплектних вантажів;
  • Сучасний транспортний парк;
  • Комунікацію з клієнтами та партнерами за допомогою EDI (електронний обмін даними);
  • Митні послуги.
mesh

Порахувати перевезення

ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ
Germany_Raben_truck.png

Перевезення до Німеччини

Німеччина - країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському Союзі, має одну з найсильніших економік у світі, з найвищим ВВП в Європейському Союзі та на континенті. Багато німецьких компаній є лідерами у своїх галузях, зокрема, домінуючими гравцями є: машинобудування, електроніка, енергетика та хімічна промисловість. Це другий найбільший у світі експортер та третій найбільший імпортер товарів.

Німеччина межує з такими країнами: на півночі з Данією, на заході — з Нідерландами, Бельгією,  Люксембургом та Францією, на півдні — Швейцарією, Австрією,  а на сході — з Польщею і Чехією.

csm_Germany_0922156fe5.png

Вантажні перевезення Україна Німеччина

Якщо Ви шукаєте надійшного перевізника міжнародних збірних чи повнокомплектних вантажів до Німеччини,

«Рабен Україна» до Ваших послуг. З нами Ваш вантаж буде доставлено швидко та надійно, а співпраця буде приємною. 

В останні роки Група Рабен динамічно інвестує в німецький ринок, послідовно реалізовує свою довгострокову стратегію розбудови власного бізнесу та незалежної транспортної мережі збірних вантажів. В результаті ми маємо 40 транспортних вузлів. Завдяки щоденним відправленням ми можемо ефективно перевозити вантажі до Німеччини.

Рабен в Німеччині має в розпорядженні 35 власних відділень, 370 000 квадратних метрів найновіших складських приміщень та понад 3200 співробітників, які обслуговують цю європейську транспортну мережу.

csm_Raben_long_truck_road_transport-min_e53eaeaef0.jpg

Вантажні перевезення Німеччина Україна

ЧОМУ САМЕ МИ?

Група Рабен є однією з найбільших логістичних компаній у Німеччині. Ми надаємо послуги найвищої якості завдяки тому, що в нашому розпорядженні відмінний автопарк, розвинена мережа філій та сучасні складські приміщення.

Ми працюємо для наших клієнтів і любимо наших клієнтів. Ми добре знаємо і розуміємо їхні очікування, вимоги та цілі, яких вони хочуть досягти, тому що в наших рядах є експерти з логістики, а в особистому житті - прихильники різних галузей, споживачів продукції та покупців. Ми пропонуємо ефективність, надійність та професійні консультації - з людським обличчям.