Raben logo
csm_www_subpage_baner_Ukraine_RO_64769ca3d2.jpg your-partner-in-logistics

Вантажні перевезення Румунія

відділень

 м 2

складських площ

транспортних засобів

mesh background mesh background

Вантажні перевезення Румунія Україна до Ваших послуг.


Компанія «Рабен Україна» пропонує повний спектр послуг вантажних перевезень до Румунії за вигідними тарифами. Маємо у розпорядженні автопарк різної вантажопідйомності, що дає змогу обирати для Вас оптимальний варіант перевезень.

З нами Ваші вантажі будуть доставлені до будь-якого міста в Румунії.

Разом з нами Ви отримаєте комплексні послуги перевезення, перевозимо товари різних категорій:

  • Продукти харчування;
  • Непродовольчі товари;
  • Продукти побутової хімії;
  • Техніку та деталі до автомобілів;
  • Небезпечні вантажі ADR.
mesh

Порахувати перевезення

ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ
Romania_Raben.png

Румунія —держава у Південно-Східній Європі. Межує з такими країнами: на півночі — з Україною, на північному сході — із Молдовою, на південному заході — із Сербією, на північному заході — з Угорщиною, і з Болгарією — на півдні. Румунія має економіку, що переважно базується на послугах, і є експортером машин та електроенергії.

Румунія багата не тільки на своїх сусідів та розвинені галузі промисловості, а ще є батьківщиною деяких цікавих вчених та інженерів.

Група Рабен пропонує комплексні логістичні послуги і на території Румунії. Якщо Вас цікавлять міжнародні перевезення до Румунії, ми до Ваших послуг.

csm_Romania_b97c927120.png

Вантажні перевезення Румунія

Рабен у Румунії представлений у 9 містах країни, з найсучаснішими складськими комплексами. Розміщення в найбільших містах країни, таких як: Бухарест, Сібіу, Клуж, Тімішоара, Крайова, Орадя, Бая-Маре, Роман, Бузеу, дозволяє перевозити палетні вантажі та посилки протягом 24 годин від відправника до одержувача.

Вантажні перевезення Румунія, має безліч переваг та додаткових послуг:

  • доставка збірних, повнокомплектних вантажів;
  • сучасний автопарк;
  • доставка від однієї посилки до повнокомплетних вантажів.
Raben truck on its way to customers.

Перевезення Румунія-Україна

Довірте нам свої вантажі та перевезення до Румунії, ми - Ваш партнер у логістиці!

«Рабен Україна» пропонує послуги з експорту збірних та повнокомплектних вантажів до Румунії, з'єднуючи міста в Україні з двома основними хабами у Румунії.

Чому саме Рабен? Ми маємо багаторічний досвід роботи на логістичному ринку, власні складські приміщення та відділення, ми є лідером у сфері перевезень збірних та повнокомплектних вантажів, а сучасні ІТ-системи будуть підтримувати Вас протягом усього логістичного процесу.

Якість наших послуг за оптимальними цінами для імпорту та експорту Вашої продукції в/з Румунії.  Переконайтеся в цьому, звернувшись до нас за додатковою інформацією та запросивши комерційну пропозицію для Ваших міжнародних перевезень.