Raben logo
csm_www_subpage_baner_Ukraine_HU_832231dab8.jpg your-partner-in-logistics

Вантажні перевезення Угорщина

відділення

 м 2

складських площ

транспортних засобів

mesh background mesh background


Компанія «Рабен Україна» пропонує повний спектр послуг перевезень вантажних перевезень з та до Угорщини. За вигідними тарифами та програмою лояльності ми доставимо Ваш вантаж в будь-яке місце Угорщини. Маємо у розпорядженні власний автопарк  та широку мережу підрядників. Завдяки великому спектру атомобілів різної вантажопідйомності, Ви можете обрати оптимальний варіант перевезень.

З нами Ваші потужності працюватимуть без перебоїв, магазини регулярно поповнюватимуться асортиментом, а споживачі - насолоджуватимуться улюбленими товарами.

Вантажні перевезення Угорщина:

  • Експорт та імпорт до/з Угорщини;
  • Перевезення збірних та повнокомплектних вантажів;
  • Сучасний транспортний парк;
  • Обслуговування небезпечних вантажів ADR;
  • Комунікацію з клієнтами та партнерами за допомогою EDI (електронний обмін даними);
  • Митні послуги.
mesh

Порахувати перевезення

ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ
Hungary_Raben.png

Перевезення Угорщина

Угорщина — держава в центральній Європі, межує зі Словаччиною, Україною, Румунією, Сербією, Хорватією, Словенією, Австрією, та є країною – членом Європейського Союзу. Угорщина має економіку з високим рівнем доходу, де розвинені такі галузі промисловості: гірнича, металургія, харчова, текстильна, хімічна (особливо фармацевтика), моторобудівна.

Завдяки своєму географічному положенню Угорщина об’єднує всі головні торгові маршрути між східною і південною Європою. Тому перевезення різноманітних товарів в Угорщину користуються попитом у різних представників бізнесу.

Доставка вантажів здійснюється оперативно за допомогою розвиненої логістики. Компанія «Рабен Україна» надає комплекс послуг перевезення збірних та повнокомплектних вантажів до та з Угорщини. А розумне розташування наших відділень в Угорщині дозволяє доставити Ваш вантаж швидко та надійно.

csm_Hungary_bf4ea1202d.png

Вантажні перевезення Угорщина

Група Рабен присутня в Угорщині з 2010 року та є важливим елементом транспортної мережі Групи. Компанія пропонує широкий спектр автомобільних, морських і повітряних перевезень, а також комплексні послуги з контрактної логістики. Завдяки вигідному розташуванню, розгалуженій міжнародній мережі та чотирьом представництвам ми забезпечуємо ефективність та високу якість обслуговування. 70 000 м2 складських площ, сучасні ІТ-рішення та системи безпеки гарантують якість обслуговування нашим клієнтам.

Скористайтеся перевагами співпраці з Рабен:

  • Щоденні сполучення з більшістю європейських країн;
  • Співпраця з лідерами вітчизняного експедиторського ринку;
  • Контроль поставки на кожному етапі перевезення.

Порахувати доставку в Угорщину?

Заповніть нашу коротку форму: