Raben logo
csm_Bulgaria_Raben_384453e822.jpg

Група Рабен відкрила перше депо в Болгарії

2019.11.12
На початку листопада 2019 року Група Рабен відкрила своє перше депо в Болгарії. Розташувалось воно в столиці країни — Софії. Рішення про вихід на місцевий ринок є ще одним важливим кроком в рамках міжнародної стратегії компанії, який відкриває нові перспективи розвитку логістичного бізнесу в південно-східній частині Європи.

На початку листопада 2019 року Група Рабен  відкрила своє перше депо в Болгарії. Розташувалось воно в столиці країни — Софії. Рішення про вихід на місцевий ринок є ще одним важливим кроком в рамках міжнародної стратегії компанії, який відкриває нові перспективи розвитку логістичного бізнесу в південно-східній частині Європи.

За розвитком економіки Болгарія — одна з провідних країн Східної Європи, яка орієнтована на автомобільну, хімічну, текстильну та харчову галузі промисловості. Це територія, де перетинаються торгівельні шляхи зі сходу і південного заходу Європи. На торгівлю з країнами ЄС припадає близько 69% експорту Болгарії (15%  йде до Німеччини, 9%  — до Італії і ще 9% —  до Румунії). Експорт до Туреччини становить 8%. Що ж стосується імпорту, то 64% його надходить від  країн-членів ЄС (12% — з Німеччини, 8% — з Італії та  7% — з Румунії).*

Саме тому  відкриття компанії Raben Logistics Bulgaria стало наступним етапом в реалізації стратегії Групи Рабен  в Європі.

«Наша присутність в Болгарії створює можливості для зміцнення зв’язків між Групою Рабен та південно-східною частиною Європи. Туреччина, Греція та балканські країни широко представлені на торговельних картах Болгарії, що сприятиме подальшому розвитку нашого бізнесу»,  —  каже Томаш Нежвіцький, Регіональний директор країн Центральної та Східної Європи Групи Рабен. — «З листопада ми працюємо на цьому ринку через міжнародний хаб у Софії, здійснюючи прямі доставки на щоденній основі разом з партнерською мережею, що складається з шести депо, в яких працюють близько 200 кваліфікованих  співробітників».

Відкривши депо в Болгарії, Група Рабен, глобальний постачальник регулярних та якісних міжнародних транспортних послуг, доповнила свій портфель та задовольнила очікування існуючих клієнтів, а також створила передумови для залучення нових клієнтів, що зацікавлені у торгівлі з Болгарією та Східною Європою.

Raben Logistics Bulgaria планує охопити високоякісними послугами в галузі внутрішньої та міжнародної дистрибуції (LTL, FTL) всю територію країни. Компанія має намір розвивати перевезення в напрямку Німеччини, Румунії, Італії, Польщі та Угорщини, де Група Рабен вже має власні структурні  підрозділи. Спеціалісти з Болгарії зосередяться на обслуговуванні клієнтів автомобільної, хімічної, текстильної та харчової галузей промисловостей.

З відкриттям болгарського підрозділу на логістичній карті Європи з’явився ще один, 13-й ринок Групи Рабен. Віднині компанія має понад 130 депо в таких країнах, як Чеська Республіка, Нідерланди, Німеччина, Угорщина, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Словаччина, Україна, Румунія, Італія, а з листопада 2019 року і Болгарія.

*https://europa.eu/european-union/about-eu/countries/member-countries/bulgaria_en