Raben logo
Вантажівка Рабен

Ми захищаємо ваш бізнес у кожній ситуації

2020.03.20
Ми гарантуємо обслуговування запитів наших клієнтів, незважаючи на існуючі виклики. Водії, що співпрацюють з нами, співробітники складських приміщень, диспетчери, відділ обслуговування клієнтів та інші члени нашої команди докладають максимум зусиль для того, щоб логістичний процес не зупинявся, а наші клієнти мали можливість отримати необхідні послуги з доставки та зберігання продукції.

Ми чітко дотримуємось правил і обмежень, встановлених відповідними службами та ВООЗ, а наша команда з антикризового управління постійно контролює ситуацію і вживає відповідні заходи.

Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб доставки здійснювались безпечно. З цією метою ми ввели ряд заходів безпеки:

  • вимірювання температури тіла кожного, хто входить на територію компанії Групи Рабен;
  • дезінфікуючі засоби для рук на вході кожного відділення;
  • плакати, що заохочують частіше миття та дезінфекцію рук, а також інструкції з миття рук;
  • захисні рукавички в пунктах прийому документів;
  • перерви між змінами працівників складу;
  • принцип «посміхніться замість рукостискання»;
  • в офісах запроваджено дистанційний режим роботи.

Захист здоров’я наших співробітників і партнерів та забезпечення найвищого можливого рівня обслуговування в ситуації, що склалася, є нашим пріоритетом. Це вимагає розуміння та співпраці усіх сторін, що беруть участь у ланцюзі поставок.

Звертаємо вашу увагу на той факт, що через ситуацію, яка склалася, деякі компанії або локації можуть бути закриті, тому, перш ніж зробити замовлення на транспорт, зверніться до вантажоодержувача, щоб підтвердити можливість доставки. Більше того, на даний момент за рішенням національних урядів окремих країн кордони закриваються для іноземців, але залишаються відкритими для переміщення товарів, однак через більш жорсткий контроль на пунктах пропуску на кордоні можна очікувати затримок. Тому нагадуємо, що статус кожного відправлення можна відстежувати на платформі myRaben в модулі myTruck&Trace.

Якщо у вас виникли запитання стосовно послуг, звертайтеся до місцевого відділу обслуговування клієнтів. Ми завжди до ваших послуг!

Розраховуємо на взаємовигідну співпрацю!