Raben logo
csm_68751379_934009336962722_7220868819567247360_o_4d9d43d543.jpg

Рабен нарощує свою присутність в Україні

2019.08.20
«Рабен Україна» розширює географію своїх послуг. Віднині митне очищення вантажів здійснюватиметься не тільки у Києві, а й у Львові завдяки відкриттю нового напрямку перевезення збірних вантажів між ЄС та Україною: Хлебня (поблизу Варшави) - Львів.

До недавнього часу міжнародна збірна лінія компанії працювала лише по маршруту Хлебня - Київ. Сюди прямував основний потік збірних вантажів з кінцевим пунктом у Великій Димерці, що у Київській області місці, де знаходиться перший власний митний термінал «Рабен Україна». Цей митний термінал — сучасний і високотехнологічний об’єкт. Він оснащений системою електронної реєстрації вантажу та транспортного засобу, а також приладами відеоспостереження за територією терміналу. Здійснюється контроль доступу з автоматичним розпізнаванням реєстраційних номерів транспортних засобів, а електронні ваги пересилають інформацію про реєстраційний номер та загальну вагу транспортних засобів до електронних документів.

«Запуск окремої збірної лінії та надання послуг з розмитнення на терміналі у Львові — це додаткові зручності для наших існуючих та потенційних клієнтів. Віднині транзитний час до митниці буде скорочено, а вантаж відразу після проходження митного кордону та сортування у Львівському депо компанії, розташованому поблизу терміналу, буде доставлено в будь-яку точку України протягом 24 годин силами внутрішньої дистрибуційної мережі нашої компанії», — коментує Світлана Шипіль, Директор напрямку міжнародних перевезень «Рабен Україна».