Raben logo
csm_Sklad_35f2742552.jpg

«Рабен Україна» планує і далі нарощувати обсяги копакінгу та стікерування

2020.02.25
У 2020 році «Рабен Україна» разом зі своїм партнером має намір встановити у складській зоні ще дві лінії упаковки. В даний час компанія вирішує питання придбання додаткового устаткування.

«Рабен Україна» має можливість здійснювати переупаковку в температурному режимі 14-18 С° (exact temperature zone). Упаковка проводиться і у фреш-зоні при температурі 2-6 С°. Також склади компанії мають температурну зону, яка не вимагає спеціальної підтримки (ambient temperature zone), і де можна створювати окрему упаковку для промислової групи товарів, а також для деяких видів продуктів харчування.

«У нас існує розмежування складу в залежності від температури і виду товару. Для різних продуктів маємо різні температурні зони, які розділені повноцінними стінами. Наявність стін дуже важлива, тому що розподіл товарів гарантує високу якість наданої послуги. Таким чином можна уникнути розповсюдження запахів і їх можливого впливу на інші товари. Якщо наші обсяги упаковки будуть зростати, то ми маємо перспективу розвитку і в цьому напрямку»,  каже Міхал Коваль, Директор департаменту складської логістики компанії «Рабен Україна».

У планах «Рабен Україна» на 2020 рік – розширення зони без фіксації певної температури (ambient temperature zone).

«Якщо подивитися на організаційну структуру складу, то ми так спланували цю зону, щоб вона могла розвиватися без проблем. У разі додаткового попиту протягом одного кварталу зона може збільшитися у 2 рази, – підкреслює Міхал Коваль.

Процес модернізації зони упаковки компанія розпочала у 2019 році.

«Ми оновили процедури. Зміцнили штат. Накопичили хороший досвід і побудували гарну команду. Якщо говорити мовою цифр, то у 2019 році компанія «Рабен Україна» збільшила площу зони копакінгу на складі під Києвом у 5 разів – до 2100 квадратних метрів»,  коментує Міхал Коваль.

Зона копакінгу відповідає вимогам стандартів ISO. Компанія постійно проходить аудити якості та безпеки. Йдеться про стандарти ISO9001:2015 (Система менеджменту якості), ISO22000:2005 (Система менеджменту безпеки харчових продуктів), OHSAS 18001:2007 (Система менеджменту гігієни і безпеки праці) і ISO14001:2015 (Система екологічного менеджменту). Все це підтверджується сертифікатами відповідності, які компанія отримує щороку від органу, що здійснює сертифікацію – Bureau Veritas. Також, практикується і внутрішній аудит, який проводять представники Групи Рабен.

Крім того, якість послуг підтверджують аудити, що проводять клієнти компанії. Перш за все, це транснаціональні компанії, які зазвичай залучають міжнародних аудиторів у цій сфері.

«У 2019 ми успішно пройшли дуже великий сезон з нашими основними клієнтами, міжнародними компаніями, які мали високі вимоги до якості. Ми надали сервіс на дуже високому рівні. Орієнтація на високу якість – в основі організації всіх наших процесів»,  додає Міхал Коваль.

Крім упаковки товару (копакінгу) і стікерування на складах компанії «Рабен Україна» надаються і інші супутні додаткові сервіси: маркування, нанесення штрих-коду на одиницю продукції, термоупаковка, фольгування, формування промо-наборів, формування подарункових наборів, тобто упаковка товару з урахуванням максимальних потреб конкретного клієнта. Всі перераховані послуги компанія «Рабен Україна» надає на базі одразу декількох складів у різних регіонах країни: в смт. Велика Димерка Броварського району (Київська область), а також у містах – Львів, Дніпро, Харків.

«Законодавство України зобов’язує виробників або імпортерів маркувати іноземні товари державною мовою. І ми робимо відповідне маркування», – уточнює Міхал Коваль.

Портфоліо потенційних продуктів, які вимагають послуг перепакування, досить широке. Наразі більшість клієнтів компанії належить до секторів FMCG Food і FMCG Non-food (косметика і промислові товари).