Raben logo
Безготівкова оплата

«Рабен Україна» розпочала співпрацю з системою платіжних терміналів IBox

2020.04.23
«Рабен Україна» розширює можливості оплати своїх послуг. Відтепер клієнти компанії мають змогу вносити кошти у понад 5000 терміналів мережі самообслуговування IBox, які працюють цілодобово та присутні у всіх регіонах України.

 «Наша ціль — створення комфортних умов співпраці з нашими клієнтами, і в першу чергу ми спираємося на їхні потреби і побажання. Тому ми дали додаткову можливість нашим клієнтам здійснювати оплату наданих нами послуг за допомогою терміналів IBox у будь-який зручний для них час та у зручному для них місці», — коментує Інна Очеретна, Генеральний директор «Рабен Україна».

Для додаткової зручності на терміналах мережі самообслуговування IBox буде виведена окрема іконка з логотипом компанії — Raben.

«Платежі через систему платіжних терміналів IBox — це не тільки простий та доступний спосіб за мить оплатити послугу. IBox — це надійне шифрування даних та економія часу і грошей. Нам приємно бути корисними великому бізнесу» — коментує Кучма Ольга, Дивізійний менеджер IBox.

IBox щороку проходить аудит і підтверджує відповідність міжнародному стандарту безпеки даних індустрії платіжних карт – PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

ТОВ  «Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Компанія пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. В компанії працює близько 500 співробітників. Компанія має в користуванні близько 70 000 м² складських площ (включаючи регіони) і близько 600 автомобілів у  розпорядженні.

IBox — компанія, заснована у 2006 році, стала першою на ринку миттєвих платежів в Україні. Клієнтам IBox доступні послуги, що охоплюють багато сфер повсякденного життя людини.