Новий крос-док обслуговуватиме місто Умань, частину Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей та дозволить суттєво скоротити час для доставки товарів.
«Умань має зручне географічне розташування, адже знаходиться на перетині двох великих автомагістралей — Е95, що поєднує північ та південь, та Е50, що поєднує захід та схід. Відкриття розподільчого центру в Умані допоможе з часом скоротити термін доставки на 24 години.
Ми також розглядаємо у найближчій перспективі старт перевезень з нового центру продукції, яка потребує особливого температурного режиму. Це дозволить нам охопити послугами північну частину Одеської та Миколаївської областей», — коментує Інна Очеретна, Генеральний директор «Рабен Україна».
2021.02.23
«Рабен Україна» успішно провела перше стажування для студентів онлайн
2021.02.16
«Рабен Україна» поклала перші книги на буккросингову полицю
2021.02.11
Нові реалії логістичної галузі 2020 з точки зору Групи Рабен
2020.12.15
Група Рабен – партнер проєкту Noble Gift
2020.12.13
Група Рабен підтримує Різдвяний конвой