Raben logo
Співробітниці Рабен Україна

«Рабен Україна» збільшила зону копакінгу в 5 разів

2019.10.01
Компанія «Рабен Україна» збільшила площу зони копакінгу в 5 разів до 2100 кв.м.

Водночас кількість функціональних працівників досягла 120 осіб.

Нова зона копакінгу оснащена термозбіжними машинами камерного типу, які мають ергономічну конструкцію та оригінальний дизайн. Зона також обладнана конвеєром, маркувальними установками, відеокамерами, механічною вентиляцією з рекуперацією тепла та сучасним освітленням. Зокрема, використовуються системи світлодіодів, автоматичні системи управління світлом (виявлення руху та вимірювання інтенсивності денного світла).

Робота здійснюється в різних зонах, у кожній з них підтримується відповідний температурний режим, який дозволяє надавати послуги копакінгу як для компаній харчової, так і компаній промислової сфери.

Всі процеси в зоні копакінгу здійснюються з чітким дотриманням існуючих санітарних норм.

«Все більше і більше компаній передають операції з копакінгу та стікерування в зону відповідальності логістичного провайдера. І це очевидно, адже таким чином виробник чи дистриб’ютор має можливість зосередитися на основному бізнесі, а перепакування та  стікерування великих партій продукції довіряють досвідченим професіоналам, здатним задовольнити потреби найвибагливіших покупців.

Ми плануємо і надалі нарощувати обсяги з копакінгу та стікерування і пропонуємо такі послуги не тільки клієнтам, що користуються комплексом послуг, а й компаніям, які потребують лише послуги з копакінгу», — коментує Міхал Коваль, Директор департаменту складської логістики «Рабен Україна».

Окрім іншого, в зоні копакінгу «Рабен Україна», як і на всіх складах компанії, дбають про захист довкілля.

«Ми сортуємо відходи — папір і плівку — окремо, а виручені кошти спрямовуємо на соціальні програми», — додає Міхал Коваль.