Raben logo
csm_novii_veb-sait_3_2099f68fe2.jpg

У Групи Рабен новий веб-сайт

2020.11.09
Група Рабен завжди відповідає очікуванням своїх клієнтів і прагне бути на передовій інновацій не лише в логістиці. У жовтні компанія представила свій новий веб-сайт, що включає серед іншого швидку перевірку стану відвантаження товару, легкий доступ до зони для клієнтів та рубрику про People With Drive, тобто команду, яка віддана своїй справі вже майже 90 років.

У наш час, коли діджиталізація набирає темпів, а швидкий доступ до надійних даних як ніколи є важливим, вкрай необхідно мати можливість пропонувати ефективні та динамічні інструменти для своїх клієнтів. З огляду на це та одночасно слідуючи останнім тенденціям в Інтернеті, Група Рабен запустила новий веб-сайт.

«Новий веб-сайт – це наша відповідь на мінливий онлайн-світ і демонстрація того, що ми завжди поруч із нашими клієнтами», – пояснює Катаржина Барткевич, менеджер з digital-маркетингу Групи Рабен,  – «Героями нового веб-сайту є наші співробітники, тобто People With Drive, які створюють веб-сайт так само, як вони розбудовують Групу Рабен. За допомогою цього візуалу ми хочемо показати відвідувачам, клієнтам та потенційним працівникам, що ми сповнені енергії, відданості та, насамперед, що ми формуємо згуртовану команду, готову до нових викликів».

Свіжий дизайн веб-сайту адаптований до останніх вимог споживачів. Спрощене меню, яке забезпечує швидкий доступ до найважливіших функціональних можливостей, прості форми для того, щоб переглянути тарифи на послуги та цікаві відео про Групу Рабен – це лише деякі новинки, які очікують на відвідувачів.

Однак, сучасний та динамічний вигляд – це ще не все. Користувачі нового веб-сайту також можуть скористатися зручним доступом до зони клієнтів, вдосконаленою системою пошуку відділень, швидкою перевіркою статусів відправлень та можливістю відображення сторінки в автономному режимі.

Новий веб-сайт – це також спрощений підхід до використання всього контенту на мобільних пристроях, зручна прокрутка та меню, яке є комфортним для користувачів, що використовують здебільшого свої смартфони. Для покращення веб-сайту, Група Рабен вирішила зробити інноваційний крок та підготувати сайт на базі платформи TYPO3PWA. Прогресивні веб-додатки (PWA) поєднують найкращі можливості веб-сайтів та мобільних додатків. Завдяки цьому новий веб-сайт набагато швидший і працює навіть тоді, коли користувач не має доступу до мережі або використовує канали зв’язку з повільною швидкістю.

Веб-сайт був створений у співпраці з технологічним партнером Macopedia, що спеціалізується на всебічному впровадженні передових веб-рішень та рішень для напрямку е-комерція. Вже понад 5 років наші компанії спільно розробляють веб-сайт Групи Рабен, постійно додаючи нові функції. В останній версії команда Macopedia відповідала за підготовку графічного дизайну з врахуванням останніх вимог споживачів, впровадження системи управління вмістом TYPO3 та створення веб-сайту на базі TYPO3PWA.

«Робота над сайтом була тривалою. І ми раді нарешті відкрити завісу. Віднині наші клієнти та партнери мають ще більше інформації у максимально зручному для них форматі», коментує Інна Очеретна, генеральний директор компанії «Рабен Україна».