Raben logo
csm_SLL_Raben_Group_2_bf7a915465.jpg

Група Рабен підписала свою першу позику, пов’язану зі сталим розвитком

2021.07.16
Група Рабен успішно закрила з групою з 7 банків першу 225-мільйонну п'ятирічну позику в євро, пов’язану зі сталим розвитком. Це також одна з перших угод позики сталого розвитку у логістичній галузі в Європі.

У цій транзакції взяли участь 7 фінансових установ: BNP Paribas Bank Polska S.A. виступив координатором з питань сталого розвитку, ING Bank Śląski S.A. виступив агентом, Coöperatieve Rabobank U.A. в якості координатора документації. Іншими банками в операції були Commerzbank AG, Mbank S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. та UniCredit Bank AG.

Рентабельність позики сталого розвитку пов’язана з досягненням компанією п’яти ключових показників ефективності, що охоплюють питання екології, соціальної сфери та управління для автомобільного сектору транспорту та логістики. Показники ефективності – це новаторська суміш як внутрішніх показників, так і зовнішньої оцінки питань екології, соціальної сфери та управління.

Поєднання п’яти ключових показників ефективності Рабен всебічно розглядає суттєві питання екології, соціальної сфери та управління для діяльності Рабен, включаючи викиди парникових газів, гендерну різноманітність та практики управління. Таким чином, цей рівень позики сталого розвитку є важливим етапом для європейського сектору автомобільних перевезень та логістики.

Ключові показники ефективності позики сталого розвитку є частиною цілей ECO2WAY 2025 Raben Group, як визначено у звіті про сталий розвиток до 2020 року:

  • на 30% зниження викидів на всіх об'єктах Raben
  • на 10% зменшення викидів у транспортній діяльності
  • 96% транспортного парку відповідають стандартам Євро V і VI
  • відносне скорочення вантажних перевезень як результат підвищення ефективності використання транспорту
  • розрахунки викидів парникових газів – оновлення та вдосконалення калькулятора CO2 у транспорті

«Сталий розвиток вже багато років існує в нашій ДНК, і ця транзакція є справжнім підтвердженням наших амбіцій та участі у цій галузі. Це також величезне зобов’язання нашого бізнесу продовжувати вдосконалюватись і в майбутньому. Однак ми раді прийняти цей виклик, оскільки ми вважаємо, що Групи Рабен має сильний потяг до подальшого сталого розвитку", – сказав Евальд Рабен, генеральний директор Групи Рабен, додавши: «Сьогоднішня угода демонструє, що інші сектори, такі як банки, сприймають відповідальне ведення бізнесу як вирішальне для майбутньої економіки та бізнесу. Ми раді об’єднати зусилля та спільно працювати над забезпеченням рішень сталого розвитку для майбутніх поколінь. Я впевнений, що і ринок, і рівень обізнаності розвиватимуться протягом наступних 3–5 років, і клієнти звернуться до компаній, які ставлять сталий розвиток в основу своєї діяльності».

«Ця угода позики сталого розвитку у транспортно-логістичному секторі демонструє, як BNP Paribas Bank Polska може використовувати свої консультативні можливості для підтримки провідної логістичної корпорації Raben Group в фінансуванні, пов’язаному з питаннями екології, соціальної сфери та управління. Оскільки декарбонізація, соціальний вплив та цілі управління стають стратегічним імперативом, корпораціям буде все більше потрібне стійке фінансування як важіль для досягнення своїх амбіцій», – сказав Андре Буланже, віце-президент правління, відповідальний за корпоративний та інституційний банкінг, а також банкінг для малого та середнього бізнесу, BNP Paribas Bank Polska.