Raben logo
csm_0__1__660491543f.jpg

Рабен отримав перемогу в номінаціях «Золота емблема» та «Лідер в галузі логістики» – результати опитування «Оператор логістики 2019»

2019.12.06
5 грудня 2019 року під час урочистого заходу, приуроченого питанням логістики, транспорту і виробництва, в готелі Hilton (Варшава) було оголошено результати 18-го опитування «Оператор логістики 2019». Переможцем в номінації «Золота емблема» стала компанія «Raben Logistics Polska». Вона посіла перше місце в рейтингу компаній, що користуються найбільшою довірою клієнтів. У свою чергу, компанія «Raben Transport» була нагороджена статуеткою лідера логістики в категорії «Найбільш надійний постачальник FTL послуг» (прим.: Full Truck Load – повнокомплектні перевезення).

Компанія «Raben Logistics Polska» вчетверте перемогла в номінації «Оператор року в галузі логістики». Минулого року компанія також отримала звання лідера логістики в категорії «Найбільш конкурентоспроможна компанія». Варто відзначити, що група Рабен регулярно проводить опитування задоволеності клієнтів, і отримані думки є цінними орієнтирами, що визначають види діяльності, завдяки яким компанія може успішно пропонувати оптимальну логістику. В цьогорічному опитуванні «Оператор року в галузі логістики» компанія «Raben Logistics Polska» отримала високий показник лояльності клієнтів (індекс лояльності) – 80%. У свою чергу, 82% учасників опитування є промоутерами бренду компанії «Raben», які охоче рекомендують послуги компанії іншим компаніям.

Нагороду від імені Групи Рабен прийняв генеральний директор «Raben Logistics Polska» Януш Аніол (Janusz Anioł).

«Я дуже задоволений рівнем довіри до нас з боку наших клієнтів. Цей почесний приз насправді від них. Окрім іншого, це підтверджує той факт, що ми маємо добрі взаємини і партнерство у всьому, а також служить доказом того, що в наших опитуваннях варто регулярно запитувати думки замовників про їхню задоволеність нами, тому що завдяки цьому ми можемо швидко з'ясувати, що у нас на найвищому рівні, а що вимагає покращення. Підказки, які ми отримуємо, допомагають посилити те, що добре працює, та покращити ті сфери, які потребують цього. Хочу подякувати не лише нашим замовникам, а й усім нашим працівникам. Не лише тим, хто працює у відділі обслуговування клієнтів або піклується про задоволення клієнтів шляхом зміни та оптимізації процесів, а абсолютно всім. Складським працівникам, водіям, спеціалістам, менеджерам – у кінцевому підсумку, ми всі є однією командою, яка піклується про задоволеність клієнтів і покращує наші послуги», – сказав Януш Аніол.

Статуетку за перемогу в номінації «Найбільш надійний постачальник FTL послуг» було вручено Павлу Требіцькому (Paweł Trębicki), генеральному директору компанії «Raben Transport». За останні два роки компанія розпочала багато цінних ініціатив з діджиталізації бізнесу, підвищення безпеки, захисту навколишнього середовища та підтримки внутрішніх і зовнішніх стейкхолдерів у активностях, що стосуються напрямку соціальної корпоративної відповідальності. Результатом є високий рівень задоволеності клієнтів, який в цьому році досяг позначки 86,6% і збільшився майже на 20% в порівнянні з попереднім опитуванням, яке проводилося в 2017 році.

«Я радий, що цей рік був увінчаний такою престижною нагородою. Це – головне досягнення наших цілей з послідовного покращення якості наших послуг і підвищення лояльності клієнтів в рамках програми покращення показника лояльності клієнтів. Дехто вважає, що FTLпослуги є відносно простими, і компанії, що надають ці послуги, важко диференціювати. Команда компанії «Raben Transport» ще раз довела, що так бути не повинно. Визнання і позитивна енергія, яку ми отримуємо від наших замовників, приводить до постійного розвитку співпраці, спонукає нас працювати ще старанніше. Ми долаємо поставлені перед собою обмеження кожен день і тішимося з того, що стаємо кращими. Нам також подобається бути разом, і наша робота – це наша пристрасть. У той час, коли всі зосереджують свою увагу головним чином на процесі оцифрування, ми, крім цього, залишаємося зосередженими на людях і відносинах. Найкращі результати досягаються тоді, коли ми хочемо, а не повинні чогось досягати. Велика подяка всій команді «Raben Transport». Приємно працювати з вами», – сказав Павел Требіцький.

«Оператор року в галузі логістики» – це спільний проект кількох десятків провідних логістичних операторів. Його метою є інформування учасників ринку про очікування клієнтів і якість надання логістичних послуг. На підставі результатів опитування складено рейтинг компаній, які користуються найбільшою довірою у своїх клієнтів. Рейтинг використовується для просування логістичних послуг найвищої якості.