Перше місце серед конкурентів «Рабен Україна» отримала завдяки своїй стабільності та готовності до будь-яких викликів та успішному їх подоланню.
«Надзвичайно приємно, що третій рік поспіль наші досягнення відзначає професійне жюрі. Ми маємо найкращу команду, чітке бачення майбутнього компанії і крок за кроком рухаємось вперед т а працюємо з ще більшим завзяттям, розвиваємося, щоб завжди бути кращою версією себе», — коментує Інна Очеретна, Генеральний директор «Рабен Україна».
Журі рейтингу, що складається з 149 незалежних аналітиків, галузевих експертів і профільних представників провідних ЗМІ, визначило серед 650 компаній різних галузей тих, чиї власники, топ-менеджмент і PR-команди створили найкращі системи репутаційного менеджменту.
«Вітаємо чемпіонів – чим більше в Україні буде репутаційно грамотних та активних компаній, тим сильнішою та конкурентоздатною буде наша економіка. Величезна подяка героїчним членам журі – експерти працюють в рамках дуже непростої методології, приділяючи багато часу оцінці номінантів. Цього року ми, до речі, отримали досить цікаві результати та побачили цікаві закономірності, що вимагають подальшого наукового осмислення. А головне – за сім років рейтинг став невід'ємною частиною діяльності української бізнес-спільноти: за його результатами стежать, використовують їх для оцінки якості роботи комунікаційних команд, компанії реально змагаються за призові місця», — коментує віце-президент PR-ліги, Олена Дерев’янко, голова оргкомітету Національного рейтингу якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти».
Нагадаємо, що у 2020 році «Рабен Україна» продовжила розширювати свій портфель послуг та клієнтів, орієнтуючись на цифрові рішення.
Компанія впровадила і наразі вдосконалює електронний документообіг – договори, рахунки, акти виконаних робіт. Станом на кінець 2020 року до 78% документообігу клієнтів переведено на електронну платформу.
Національний рейтинг якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти» відбувається в рамках Міжнародного PR-Фестивалю, що проводиться під егідою Української PR-Ліги з 2002 року і є найдовшим проєктом вітчизняної комунікаційної індустрії. Щорічно Фестиваль збирає 250–300 представників індустрії PR, IR, GR і CSR. Тут обговорюються ідеї та тренди, які незабаром стануть повсякденною практикою комунікацій.
*«Репутаційна стабільність» – наявність активної PR-служби, людей з системним підходом до роботи; позитивне сприйняття цільовою аудиторією публічної активності компанії.
«Медіаактивність» – відкритість до спілкування зі ЗМІ усіх типів; якість повідомлень, що транслюються, впізнаваність та цитованість спікерів; позитивний ефект від зусиль, що прикладаються.
«Інноваційний підхід» – Наявність власних нестандартних PR-рішень; системна робота з new media і в digital-сегменті; позитивна реакція ринку на креатив та нестандартні рішення; позитивний ефект від інновацій.
«Іміджевий капітал КСВ» – системний підхід до інформування цільових аудиторій щодо корпоративної соціальної відповідальності; реальна користь проектів для суспільства, тощо.
Атикризова стійкість – Наявність у компанії стратегії антикризового реагування; адекватність інструментів, що використовуються, їх успішне застосування; підтримка цільовими аудиторіями; позитивний ефект зусиль, що прикладаються.
2024.11.26
Raben та Sieber об'єднують зусилля у Швейцарії
2024.10.15
Чи логістика така складна? Запрошуємо до перегляду нової серії відео від Рабен
2024.10.04
Група Рабен приєднується до програми Amazon Preferred Carrier
2024.04.04
Новий звіт Групи Рабен про сталий розвиток
2024.03.21
ГРУПА РАБЕН ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЕКОЛОГІЧНУ ПРОЗОРІСТЬ, НАДАЮЧИ ІНФОРМАЦІЮ ЧЕРЕЗ CDP